Budda, Ciocia od klocków, Lambo i hejterzy

Jak myślicie, jakiego koloru Lambo jeździ obecnie Joanna Krysztoforska, czyli znana na YouTube, Instagramie i TikToku Ciocia od klocków? Otóż JESZCZE żadnym, ale głownie dlatego w jego bagażniku trudno byłoby zmieścić kilka tysięcy klocków LEGO, które zawsze ze sobą wozi!

Pokaz filmu BUDDA. DZIECIAK’98 w ramach Filmowej Akademii Nauczyciela zgromadził niemal pełną salę widzów w NoveKino Przedwiośnie

Dokument o Kamilu Labuddzie, miłośniku motoryzacji, to solidna porcja wiedzy na temat współczesnych influancerów.

Gościem spotkania była Ciocia od klocków – Joanna Krysztoforska, uczestniczka LEGO® Masters Polska, propagatorka warsztatów z użyciem klocków LEGO®. Kobieta w LEGO® świecie, która prowadzi największy profil na platformie TikTok (ponad 700k followersów) oraz YouTube (ponad 300k followersów) o tematyce LEGO® w Polsce. Łącznie blisko milion odbiorów.

Miłośniczka lego, która wyszukuje najcenniejsze „klockowe okazy” na całym świecie (niektóre warte są kilka tysięcy złotych) opowiedziała o swojej pasji, kulisach sławy, ale również podkreśliła cienie działalności w internecie – hejt, który może dotknąć nawet kogoś, kto dzieli się z fanami tylko swoim hobby i skwapliwie ukrywa prywatne życie. Okazuje się, że dla „prawdziwego” hejtera to jest wyzwanie…

Dziękujemy naszej Gościni oraz Widzom za spotkanie!

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content