18 III 2026 r. – konferencja „Od diagnozy do skutecznej strategii”

Wspólnie z Delegaturą w Płocku Kuratorium Oświaty w Warszawie organizujemy konferencję „Od diagnozy do skutecznej strategii” inaugurującą działania w projekcie „Kod ósmoklasisty. Twój klucz do sukcesu”. Konferencja odbędzie się 18 marca w naszym Wydziale.

Projekt „Kod ósmoklasisty. Twój klucz do sukcesu” jest kontynuacją zapowiedzianych przez Kuratorium Oświaty działań podczas spotkania pt. „Od analizy do działania, czyli jak wykorzystać wyniki egzaminu ósmoklasisty do podnoszenia jakości pracy szkoły”. Adresowany jest do szkół, które chcą znaleź ć odpowiedź na pytanie: co możemy zrobić, żeby poprawić wyniki z egzaminu ósmoklasisty.

Podczas konferencji otwierającej Od diagnozy do strategii przyjrzymy się bliżej wyzwaniom edukacyjnym, przed którymi stają uczniowie, oraz wspólnie wypracujemy kierunki działań, które pomogą odwrócić negatywny trend.


ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Przejdź do treści