9 lutego 2023 r. – FAN: zapraszamy na seans i wyjątkowe spotkanie z suczką Frajdą w kinie

Jeśli kochacie zwierzaki i nie jest Wam obcy ich los, kolejne spotkanie w ramach Filmowej Akademii Nauczyciela jest dla właśnie dla Was! Seans „Pimi z Krainy Tygrysów” będzie okazją, by obejrzeć dobry film i jednocześnie wspomóc podopiecznych FUNDACJI „POMAGAMY PŁOCKIM ZWIERZAKOM”.

Takiego gościa w ramach FAN jeszcze nie było! Frajda – niezwykle przyjazna suczka z Fundacji „Pomagamy Płockim Zwierzakom” odwiedzi NoveKino Przedwiośnie! Frajda szuka domu, uwielbia się przytulać, jest przyjazna i pogodna, do pełni szczęścia brakuje jej tylko kochających właścicieli. O tym, jak można zaopiekować się nią i innymi zwierzętami – podopiecznymi Fundacji – opowie Jolanta Blejzon, prezeska Fundacji.

Okazją do zaproszenia naszych wyjątkowych gości jest niezwykle ciepły film o przyjaźni między człowiekiem a zwierzęciem – Pimi z Krainy Tygrysów. To opowieść o tym, jak pewnej nocy osierocony Balmani ratuje małego tygryska przed bezlitosnymi kłusownikami. Udaje im się uciec i wyruszają w długą i niebezpieczną podróż do odległego sanktuarium, gdzie, jak wierzy Balmani, będą bezpieczni. W trakcie wędrówki między Balmanim i młodym tygryskiem Mukti rodzi się niezwykła więź. Będą musieli wspólnie przebyć setki mil i przetrwać ekstremalne wyzwania, aby dotrzeć do nowego domu, wysoko w Himalajach i przeżyć jedną z największych przygód życia: prawdziwą przyjaźń! (źródło: bestfilm.pl).

Uwaga! Seans będzie również okazją, aby wspomóc wszystkie zwierzaki, które obecnie znajdują się pod opieką Fundacji. Serdecznie zachęcamy nauczycieli, aby w ramach wizyty w Kinie przynieśli ze sobą puszkę z karmą dla psów/kotów i/lub silikonowy żwirek dla kotów.

Wszystkie podarunki przekażemy Fundacji „Pomagamy Płockim Zwierzakom”.

Seans odbędzie się 9 lutego 2023 r. o godz. 17.00 w NovymKinie Przedwiośnie w Płocku.

ELEKTRONICZNY FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Zapraszamy!

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content