6 III 2023 r. – W prostocie siła, czyli jak przygotować spektakl z dziećmi – 3. spotkanie w ramach projektu Mała sztuka dużych emocji

„Proste recepty są zazwyczaj najlepsze, najzwyklejsze działania najważniejsze, a codzienne tematy najciekawsze! Trzeba to tylko doprawić odrobiną humoru i szczyptą wyobraźni”. Jak to zrobić? O tym dowiedzą się uczestnicy trzeciego spotkania w ramach projektu „eMOCJe w twórczości” realizowanego pod hasłem „Mała sztuka dużych emocji”. Zapraszamy!

Warsztat W prostocie siła, czyli jak przygotować spektakl z dziećmi, który odbędzie się odbędzie się 6 marca (poniedziałek) o godz. 15.30, poprowadzi Alicja Araszkiewicz, teatrolog, reżyser. Jest twórcą zróżnicowanych, międzypokoleniowych projektów teatralnych oraz etiud filmowych, gdzie do współpracy zaprasza rozmaite grupy artystyczne oraz ich prowadzących.

Osobiście zaprasza Uczestników tymi słowami:

„Proste recepty są zazwyczaj najlepsze, najzwyklejsze działania najważniejsze, a codzienne tematy najciekawsze! Trzeba to tylko doprawić odrobiną humoru i szczyptą wyobraźni! Bo to, co zwykłe czy codzienne, jest nam bliskie i ma dla nas znaczenie. Dzieci chcą rozmawiać o sprawach dla nich ważnych i mają przy tym swoje, niezwykłe pomysły na rozwiązania, a wyobraźnia aż hula. A wtedy to, co zwykłe, staje się niezwykłe. I o to chodzi, żebyśmy spotykali się z Dziećmi w pół drogi. Pytamy je, o czym myślą i potem idziemy z nimi tą drogą, kolejnymi etapami, kierując się drogowskazami, aż dojdziemy do celu. Jak to zrobić? Dowiecie się na spotkaniu 🙂 Będę przydatne informacje, pomysły, jak z niczego zrobić coś oraz sporo zabawy.”

Uwaga! Prosimy przynieść na spotkanie gazetę.

ELEKTRONICZNY FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Do zobaczenia!

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content