6 II 2024 r. FAN: „Cudowny chłopak. Biały ptak” – zaproszenie filmowe

Niezwykle wzruszający, mądry, pełen emocji, inspirujący do przemyśleń, pięknie snuta opowieść, dowcipny – to tylko niektóre komentarze osób, które miały już przyjemność obejrzeć film „Cudowny chłopak. Biały ptak”. Dzieło Marca Forstera zaprezentujemy już wkrótce w ramach Filmowej Akademii Nauczyciela.

„Cudowny chłopak. Biały ptak” to kontynuacja kinowego przeboju 2017 r. Ekranizacja światowego bestsellera „Cudowny chłopak” porwała 1,5-milionową widownię, dostarczając wielkich wzruszeń i okazji do przemyśleń. Teraz doczekaliśmy się kontynuacji opowieści o potrzebie akceptacji, odwadze i miłości. W rolach głównych wystąpiła dwójka młodziutkich aktorów: Olivia RossOrlando Schwerdt, a obok nich wybitne aktorki: Helen Mirren i Gillian Anderson.

Jak czytamy na stronie Dystrybutora monolith.pl „Obie produkcje łączy postać drugoplanowa: Juliana, granego przez Bryce Gheisara. W pierwszej części „Cudownego chłopaka” Julian miał dziesięć lat, a teraz stawia pierwsze kroki w liceum. Nastolatek odwiedza swoją babcię (w tej roli charyzmatyczna Helen Mirren), która postanawia mu opowiedzieć o kilku najsmutniejszych miesiącach swojego dzieciństwa. Okazuje się, że babcia Juliana jako żydowskie dziecko musiała wiele miesięcy ukrywać się niemieckiej okupacji Francji. I o tym właśnie opowiada „Cudowny chłopak. Biały ptak”. 

Na bezpłatny seans zapraszamy 6 lutego 2024 r. o godz. 17.00 do NoveKino Przedwiośnie w Płocku.

ELEKTRONICZNY FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Źródło obrazu: https://www.monolith.pl/2023/12/08/cudowny-chlopak-bialy-ptak-kontynuacja-wielkiego-kinowego-przeboju-sprzed-szesciu-lat-w-obsadzie-helen-mirren-i-gillian-anderson/

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content