5 XII 2023 r. – Emocjonalny prezenter pilnie poszukiwany w przedszkolu i szkole

Czy będą sceny jak w czeskim kinie? To zależy – co kto lubi… Z założenia jednak, podczas kolejnego spotkania w ramach projektu „Mistrzowie małego kina emocji” postaramy się podpowiedzieć, jak pracować z małymi aktorami z przedszkoli i szkół podstawowych, żeby widzowie doskonale wiedzieli, o co chodzi.

Drodzy Nauczyciele,
😨 Czy Was również stresuje obiektyw?
😨 Czy czujecie nagłą pustkę w głowie, kiedy trzeba coś powiedzieć „do kamery”?
😨 A może reagujecie swobodnie, ale chcielibyście znać kilka dodatkowych sztuczek prezenterskich?
Jeśli choć na jedno z powyższych pytań odpowiedź brzmiała: TAK, to szkolenie jest dla Was!

 

Uczestnicy dowiedzą się także:

✅ Jak skupić uwagę widza na przekazywanej treści.

✅ Jak opanować emocje i zapanować nad stresem przez kamerą.

Zapraszamy na wyjątkowe warsztaty Emocjonalny prezenter pilnie poszukiwany w przedszkolu i szkole, które odbędą się: 5 grudnia 2023 r. o godz. 15.30 w MSCDN Wydział w Płocku.

Spotkanie poprowadzi Michał Siedlecki, prezenter radiowy i telewizyjny, którego możecie Państwo usłyszeć w KRDP FM oraz zobaczyć w TV Mazowsze, oraz Małgorzata Gasik, koordynator projektu eMOCJe w twórczości, redaktor czasopisma Meritum Mazowiecki Kwartalnik Edukacyjny.

 

ELEKTRONICZNY FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Zapraszamy nauczycieli przedszkoli i szkół podstawowych, którzy razem z dziećmi zechcą nakręcić 3-minutowy film o emocjach. Efekty wspólnych działań zaprezentujemy podczas uroczystej gali na „czerwonym dywanie” już wiosną!

Szkolenie odbywa się w ramach projektu Mistrzowie małego kina emocji realizowanego przez SIE DELTA i MSCDN Wydział w Płocku ze środków Miasta Płocka.

 
 
 

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content