4 IV 2024 r. – FAN: Budda i Ciocia od Klocków

Być może nie znacie jeszcze tytułowego bohatera, ale Wasi uczniowie/dzieci na pewno wiedzą o kogo chodzi! Budda, czyli Kamil Labudda, w serwisie YouTube ma blisko 2 miliony subskrybentów, a wszystkie jego 240 filmy mają w sumie 197 milionów wyświetleń‼️

Zapraszamy na kolejną odsłonę Filmowej Akademii Nauczyciela!

4 kwietnia o godz. 17.00 w NoveKino Przedwiośnie zaprezentujemy bezpłatnie film Budda. Dzieciak’98.

Budda w sieci znany jest nie tylko ze swojego zamiłowania do drogich i szybkich samochodów, ale także (a może przede wszystkim) z nietypowych akcji charytatywnych:

  • Podczas 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 24-latek w przebraniu starszego mężczyzny przekazał wolontariuszom w Krakowie 100 tys. zł.
  • Na początku roku przekazał jednemu z domów dziecka 100 tys. zł oraz kilka kilogramów słodyczy. Pieniądze od influencera wydano na trzydniową wycieczkę dla wychowanków i remont łazienki.
  • Zaoferował także po 1000 złotych dla pierwszych 50 osób, które wyprowadzą schroniskowe psy na spacer.

Budda. Dzieciak’98 to film o tym, jak skutecznie tworzyć w internecie, jak zarabiać w social mediach oraz jakie kwoty kryją się w tej branży. Budda ujawni w nim nieznane dotąd kulisy swojej działalności. Opowie o blaskach i cieniach aktywności w sieci. Zdradzi jakich błędów nie popełniać i czego unikać.

To idealny temat do dyskusji z uczniami!

ELEKTRONICZNY FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Reżyserem filmu jest Krystian Kuczkowski – współtwórca hitu „Ania” opowiadającego o życiu znanej aktorki Ani Przybylskiej.

Uwaga! Gościem spotkania będzie Joanna Krysztoforska znana jako Ciocia od Klocków, uczestniczka LEGO® Masters Polska, propagatorka warsztatów z użyciem klocków LEGO®

Do zobaczenia w Kinie!

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content