27 IX 2023 r. – Sztuczna inteligencja w pracy nauczyciela matematyki

Zrozumienie podstaw sztucznej inteligencji (AI), wraz z konkretnymi przykładami jej powszechnej implementacji; ChatGPT jako narzędzie do różnorodnych zadań, takich jak planowanie lekcji, tworzenie i korekta tekstów, tworzenie streszczeń, a nawet generowanie nowych arkuszy roboczych i testów – to tylko częśc zagadnień, które zostaną omówione podczas szkolenia Sztuczna inteligencja w pracy nauczyciela matematyki, które odbędzie się 27 września 2023 r. online.

Szkolenie obejmuje zarówno teoretyczne podstawy, jak i praktyczne zastosowania AI. W sekcji praktycznej, zostanie szczegółowo przedstawione narzędzie chatGPT – od procesu zakładania darmowego konta, aż po techniki skutecznego wykorzystania tego AI w edukacji.

Prowadzący omówi także, jak chatGPT może służyć do różnorodnych zadań, takich jak planowanie lekcji, tworzenie i korekta tekstów, tworzenie streszczeń, a nawet generowanie nowych arkuszy roboczych i testów. Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się, że chatGPT to potężne narzędzie, które – jeśli jest wykorzystywane odpowiednio – może znacznie ułatwić i usprawnić pracę nauczycieli.

Ważnym elementem będzie również dyskusja o potencjalnych zagrożeniach i ograniczeniach związanych z tym narzędziem.

Szkolenie, które poprowadzi Wojciech Wątor, nauczyciel matematyki z Embassy International School w Krakowie; członek Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki, pomoże rozwinąć swoje umiejętności i zrozumieć, jak najefektywniej korzystać z narzędzi AI w codziennej pracy edukacyjnej.

Szkolenie odbędzie się 27 września o godz. 16:00 online.

ELEKTRONICZNY FORMULARZ ZGŁOSZENIA

Zapraszamy!

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content