Weź udział w konferencji „Matematyczny ogród sztuki” i odkryj, jak matematyka, sztuka i przyroda mogą zamienić każdy dzień w twórczą przygodę!
Drodzy Nauczyciele zapiszcie sobie tę datę w kalendarzu – 26 listopada. Tego dnia odbędzie się konferencja Matematyczny ogród sztuki, podczas której przekonamy Was, że uczenie się może być częścią każdej codziennej czynności – od codziennych obowiązków, przez spacer po parku, po pracę w ogrodzie.
Chcemy zainspirować nauczycieli, rodziców i społeczności lokalne do odkrywania w codzienności miejsc, gdzie matematyka, przyroda i sztuka łączą się w naturalny i nowoczesny sposób, rozwijając kreatywność, spostrzegawczość i współpracę między pokoleniami.
Konferencja odbędzie się
26 listopada 2025 r. o godz. 14.00
w MSCDN Wydział w Płocku
Zainteresowane osoby zapraszamy do rejestracji na konferencję (część wspólna) oraz na wybrane warsztaty.
Uwaga! Konferencja jest hybrydowa:
- Osoby, które zapiszą się na warsztaty stacjonarne: Botaniczna geometria – ecoprinting na szalach lub Matematyka w ogrodzie – od miary do inspiracji, będą uczestniczyć w całej konferencji STACJONARNIE (również w części pierwszej, ogólnej).
- Osoby, które zapiszą się na warsztaty online: Na kole pleciemy geometrię – wyplatanie wianków krok po kroku lub Ptasi świat inspiruje – kreatywne nauczanie i ozdoby z piór, będą mogły uczestniczyć w całej konferencji również ONLINE (w tym w części pierwszej, ogólnej).
Zgłoszenia na KONFERENCJĘ
ELEKTRONICZNY FORMULARZ ZGŁOSZENIA
Zgłoszenia na WARSZTATY
Botaniczna geometria – ecoprinting na szalach
Szkolenie stacjonarne
Na kole pleciemy geometrię – wyplatanie wianków krok po kroku
Szkolenie online
Matematyka w ogrodzie – od miary do inspiracji
Szkolenie stacjonarne
Ptasi świat inspiruje – kreatywne nauczanie i ozdoby z piór
Szkolenie online
Szczegółowe informacje:
Aleksandra Banach, mail: aleksandra.banach@mscdn.edu.pl
Emilia Ziółkowska, mail: emilia.ziolkowska@mscdn.edu.pl
