25-27 IV 2022 – Europejskie Forum Młodych Liderów

Europejskie Forum Młodych Liderów

Europejskie Forum Młodych Liderów – wydarzenie towarzyszące Europejskiemu Kongresowi Gospodarczemu.

Serdecznie zapraszamy na Europejskie Forum Młodych Liderów (EFML), które odbędzie się  w dniach  25-27 kwietnia 2022 r. w Katowicach na terenie Wydziału Humanistycznego Uniwersytetu Śląskiego.

Przez wiele lat w ramach Europejskiego Kongresu Gospodarczego z sukcesem realizowano aktywności dla uczniów, studentów oraz młodych absolwentów.

Po pandemicznej przerwie, w 2022 roku wracamy i inaugurujemy po raz pierwszy na Europejskim Kongresie Gospodarczym – Europejskie Forum Młodych Liderów.

W ramach ścieżek tematycznych podczas EFML w programie przewidziane są sesje poświęcone rezultatom projektów Programu Erasmus+ Młodzież i Europejskiego Korpusu Solidarności, a także działalności Centrów Zasobów SALTO i Eurodesk Polska.

Zaplanowano także dyskusje i rozmowy na temat takich zagadnień, jak m.in. Technologie i krytyczne myślenie, Moje dane, moja wolność, Miasta przyszłości, Europa równych szans, Życie w duchu demokracji, Zielona transformacja – dialog i zaangażowanie. Podczas sesji tematycznych poznamy innowacyjne metody uczestnictwa młodzieży w życiu społecznym,  możliwości technologiczne
w dzisiejszej edukacji oraz umiejętności skutecznego przeciwstawiania się dezinformacji.

Przygotowane zostały również strefy dla młodych liderów: STREFA DIALOGU, gdzie postaramy
się odpowiedzieć na pytania związane z zagrożeniami współczesnego świata, zaangażowaniem społecznym i komunikacją w trakcie konfliktów oraz biznesem i gospodarką.

Będą to trzy intensywne dni, podczas których w gronie ekspertów, zagranicznych gości oraz młodych aktywistów, którym oddamy głos poruszone zostaną najbardziej aktualne tematy.

Zapraszamy do rejestracji.

WIĘCEJ >>Europejski Kongres Gospodarczy • XIV Europejski Kongres Gospodarczy • 25-27 kwietnia 2022 (eecpoland.eu)

PROGRAM >>AGENDA – Europejski Kongres Gospodarczy (eecpoland.eu)

REJESTRACJA >>Rejestracja na Europejskie Forum Młodych Liderów 2022 (frse.org.pl)

KONTAKT:

Napisz do nas:  wydarzenia@frse.org.pl

Organizatorami Europejskiego Forum Młodych Liderów są: Fundacja Rozwoju Systemu Edukacji oraz Grupa PTWP, organizator Europejskiego Kongresu Gospodarczego.

MSCDN Wydział w Warszawie
ul. Świętojerska 9, 00-236 Warszawa

Sekretariat
tel. 22 536 60 62; kom. 609 423 954 email: warszawa@mscdn.edu.pl

Dział szkoleń
tel. 22 536 60 66; kom. 609 426 125 email: formy@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content