20 IV 2023 r. – Tworzenie materiałów dydaktycznych na lekcji języka niemieckiego

Zapraszamy Państwa na bezpłatne szkolenie dla germanistów „Tworzenie materiałów dydaktycznych za pomocą narzędzi i aplikacji internetowych na lekcji języka niemieckiego”. 

 W trakcie warsztatów stworzą Państwo sami materiały dydaktyczne za pomocą aplikacji. Otrzymają Państwo również przykłady i wskazówki, jak uatrakcyjnić lekcję języka niemieckiego, ze szczególnym uwzględnieniem języka niemieckiego ukierunkowanego zawodowo za pomocą technologii informacyjno- komunikacyjnych. Wypróbują Państwo również narzędzia internetowe, za pomocą których utrwalane jest słownictwo i doskonalone są sprawności językowe. 
 
Warsztaty będą prowadzone w języku niemieckim on line. Warsztaty poprowadzi pan Adam Grodek, nauczyciel języka niemieckiego, trener programu „DELFORT” oraz „Deutsch für den Beruf” Goethe – Institut. Ekspert w projekcie „Rozmowy piątkowe” z ramienia Deutsche Auslandsgesellschaft w Lubece, doskonalący nauczycieli języka niemieckiego z całej Europy. 

ELEKTRONICZNY FORMULARZ ZGŁOSZENIA

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content