2 VI 2022 – Webinarium poprojektowe – „Norweski przepis na nauki doświadczalne” pt. „Jak przygotować uczniów i szkołę do programu IB DP?”

Zapraszamy na webinarium poprojektowe – „Norweski przepis na nauki doświadczalne” pt. „Jak przygotować uczniów i szkołę do programu IB DP?”

Szanowni Państwo Nauczyciele i Koordynatorzy IB szkół z programem Matury Międzynarodowej

Serdecznie zapraszamy do udziału w webinarium pt.

JAK PRZYGOTOWAĆ UCZNIÓW I SZKOŁĘ DO PROGRAMU IB DP?

które Fundacja Edukacja na NOWO we współpracy z Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli organizuje specjalnie z myślą o Was – przedstawicielach szkół uczestniczących w projekcie „Norweski przepis …”.

Zapraszamy również nauczycieli innych przedmiotów z Waszych szkół, którzy są zainteresowani powyższym tematem a szczególnie nauczycieli matematyki. Mamy bowiem wiele zapytań o przygotowanie projektu matematycznego.

Webinarium odbędzie się w dniu 02.06.2022 r. (czwartek) w godz. 14.30-16.30 za pośrednictwem platformy ZOOM. Spotkanie poprowadzi 
dr hab. Marek Piotrowski, prof. CHAT, od wielu lat zaangażowany w programy Matury Międzynarodowej IB, współpracujący z fundacją Edukacja na NOWO. 

W związku z powyższym, na prośbę p. prof. M. Piotrowskiego, przygotowaliśmy dla Państwa ankietę wstępną, która pozwoli zebrać nam informacje istotne dla optymalnego doboru zagadnień do omówienia podczas webinarium. Wyniki ankiety pomogą nam również w opracowaniu kolejnych projektów dla szkół IB z udziałem praktyków ze szkół skandynawskich.

Jednocześnie, ankieta pełni rolę formularza rejestracyjnego do udziału w webinarium – na adresy e-mail podane w ww. ankiecie zostaną przesłane linki do webinarium oraz szczegóły organizacyjne (najpóźniej na 2 dni przed spotkaniem). Link do ankiety / formularza rejestracyjnego:  

Ankieta została przygotowana w języku polskim.

Uprzejmie prosimy o wypełnienie ankiety w terminie do 25 maja 2022 r. (środa). W przypadku jakichkolwiek pytań – prosimy o informację zwrotną na ten adres lub bezpośrednio do Elżbiety Piotrowskiej-Gromniak z Fundacji Edukacja na NOWO (adres e-mail: egromniak@gmail.com)

WAŻNE! Prosimy o pobranie aplikacji ZOOM przed spotkaniem, co ułatwi logowanie się na spotkaniu.

Serdecznie zapraszamy

Zespół Fundacji Edukacja na NOWO i projektu „Norweski przepis na nauki doświadczalne”.

MSCDN Wydział w Warszawie
ul. Świętojerska 9, 00-236 Warszawa

Sekretariat
tel. 22 536 60 62; kom. 609 423 954 email: warszawa@mscdn.edu.pl

Dział szkoleń
tel. 22 536 60 66; kom. 609 426 125 email: formy@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content