14 III 2024 r. – eMOCje w twórczości: Podstawy montażu filmów

Najpopularniejsi autorzy wszechobecnych TikToków i natrętnych rolek z Insta wkrótce będą mogli udać się na upragniony urlop w Bieszczadach, bo już za chwilę ich zasięgi zdeklasują nowi twórcy krótkich filmików ze szkół i przedszkoli. W zdobyciu niezbędnych umiejętności, a docelowo sławy podczas wiosennej Gali rozdania Oscarków, pomoże nauczycielom znany w kręgach montażowych Marian Kuć z MSCDN Wydział w Płocku

Druga, wiosenna część projektu eMOCje w twórczości realizowanej w roku szkolnym 2023/2024 pod hasłem Mistrzowie małego kina eMOCji startuje już w marcu!

Nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej, którzy chcą razem z dziećmi przygotować 3-minutowy, kreatywny film o emocjach, zapraszamy na bezpłatne szkolenie

Podstawy montażu filmów,

które odbędzie się 14 marca 2024 r. o godz. 15.30 w naszym Wydziale.

W programie m.in.:

✅ Jak przygotować się do montażu filmów.

✅ Jaki program wybrać i jak przygotować materiały do filmów.

✅ Montaż, czyli łączenie, przycinanie, skalowanie i inne ciekawe czynności.

ELEKTRONICZNY FORMULARZ ZGŁOSZENIA

W kwietniu odbędzie się szkolenie z kreatywnego ujęcia tematu filmowego, a w maju – WIOSENNA GALA OSCARKÓW w NoveKino Przedwiośnie, podczas której mali Twórcy odbiorą statuetki i zaprezentują swoje mini dzieła na dużym ekranie.

Projekt jest realizowany ze środków Miasta Płocka przez SIE DELTA i MSCDN Wydział w Płocku.

ZAPRASZAMY!

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content