4 kwietnia 2024 r. – FAN: Budda. Dzieciak’98

Za chwilę na ekranach kin pojawi się film „Budda. Dzieciak’98”, a już 4 kwietnia o godz. 17.00 w NoveKino Przedwiośnie zaprezentujemy ten obraz w ramach Filmowej Akademii Nauczyciela.

  • Podczas 32. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy 24-latek w przebraniu starszego mężczyzny przekazał wolontariuszom w Krakowie 100 tys. zł
  • „To polski MrBeast. Przez lata rozdał miliony. Szaleniec?”
  • „Zarabia miliony i je rozdaje. Życie go nie oszczędzało.”
  • „Z okazji Dnia Kobiet kupił swojej ukochanej RESTAURACJĘ w centrum Warszawy!”

Znacie bohatera tych nagłówków z popularnych portali plotkarskich?

To Budda, czyli Kamil Labudda, który w serwisie YouTube ma 1,2 miliona subskrybentów, a wszystkie jego 240 filmy mają w sumie 197 milionów wyświetleń‼️

Za chwilę na ekranach kin pojawi się film „Budda. Dzieciak’98”, a już 4 kwietnia o godz. 17.00 w NoveKino Przedwiośnie zaprezentujemy ten obraz w ramach Filmowej Akademii Nauczyciela.

Jak czytamy na stronie dystrybutora: Kino Świat – film to „emocjonująca i wypełniona motoryzacją przejażdżka przez życiowe trudności, osiągnięcia i działalność jednego z najpopularniejszych polskich influencerów: Kamila Labuddy znanego w Internecie jako „BUDDA”. To film o tym, jak skutecznie tworzyć w internecie, jak zarabiać w social mediach oraz jakie kwoty kryją się w tej branży. Budda ujawni w nim nieznane dotąd kulisy swojej działalności. Opowie o blaskach i cieniach aktywności w sieci. Zdradzi jakich błędów nie popełniać i czego unikać.

Jeżeli znasz BUDDĘ – przeżyj jego historię na wielkim ekranie i zobacz to, czego nie ma na Youtube’ie. Zobacz, jak wygląda „mindset” twórców internetowych, jakimi prawami rządzi się ta branża oraz jakie daje możliwości.

Jeżeli nie znasz – koniecznie poznaj ogólnopolski fenomen zwykłego chłopaka, który wraz ze swoimi fanami, dokonał rzeczy absolutnie niezwykłych!

Każde z jego kont na Instagramie i Youtube’ie śledzi ponad 2 miliony osób. Zabawa lifestylem oraz motoryzacją w bardzo szerokim spektrum doprowadziła do nagrań w dziesiątkach krajów, w różnych zakątkach świata. Ekipa najlepszych ujęć szukała m. in. w Czarnobylu, a także w Stanach Zjednoczonych, Rumunii czy Bośni i Hercegowinie. To niezwykle inspirująca, uniwersalna opowieść o sile charakteru, determinacji w spełnianiu marzeń, ale i ogromnym potencjale branży YouTube oraz możliwościach, które są w niej ukryte.” (http://kinoswiat.pl/film/)

Film w reżyserii Krystiana Kuczkowskiego – współtwórcy hitu „Ania” opowiadającego o życiu znanej aktorki Ani Przybylskiej, który zobaczyło w kinach ponad 600 000 widzów. Jednym z koproducentów jest firma Platige Image, odpowiedzialna m.in. za pracę przy serialu Netflixa „Wiedźmin”.

Zapraszamy!

ELEKTRONICZNY FORMULARZ ZGŁOSZENIA

ul. Gałczyńskiego 26
09-400 Płock
tel. 24 366-53-66 do 68 / 24 364 45 71
tel. kom. 500 274 304

plock@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content