Zmiany w podstawie programowej przedmiotu technika – nowy termin zostanie ustalony po zebraniu grupy

Szanowni Nauczyciele,

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Radomiu serdecznie zaprasza wszystkich nauczycieli uczących przedmiotu technika w szkole podstawowej do udziału w ważnej konferencji dotyczącej aktualnych zmian w podstawie programowej z techniki, które obowiązują od 1 września 2023 roku.

Termin zostanie ustalony po zebraniu grupy.

Celem tej konferencji jest zapoznanie nauczycieli ze wszystkimi istotnymi zmianami wprowadzonymi do podstawy programowej z przedmiotu technika. Będzie to doskonała okazja do zdobycia najnowszej wiedzy i narzędzi, które pomogą w dostosowaniu procesu nauczania do najnowszych wymagań edukacyjnych.

Ponadto, podczas konferencji przedstawimy propozycje różnych form wsparcia dla nauczycieli techniki organizowanych w MSCDN Wydziale w Radomiu. Naszym celem jest stworzenie kompleksowego systemu wsparcia, który pomoże wam doskonalić wasze umiejętności pedagogiczne i skutecznie przekazywać wiedzę uczniom.

Link do zapisów: Prosimy o dokonanie rejestracji na konferencję za pomocą tego linku. Zachęcamy do jak najszybszej rejestracji, ponieważ ilość miejsc jest ograniczona.

Osoba odpowiedzialna za konferencję i udzielanie dodatkowych informacji to:

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Radomiu

ul. Kościuszki 5A; 26-600 Radom

Sekretariat
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
tel. 48 362 15 79; kom. 609 423 961 email: radom@mscdn.edu.pl

Stypendia
Maria Bakuła
tel. 508 802 705 email: maria.bakula@mscdn.edu.pl 

Konkursy przedmiotowe

Małgorzata Pudzianowska
malgorzata.pudzianowska@mscdn.edu.pl

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content