Zmiany klimatu na Ziemi – norma, czy ewenement?

Zapraszamy nauczycieli przedmiotów przyrodniczych ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych, a także wszystkich zainteresowanych tematem, na szkolenie online zatytułowane: Zmiany klimatu na Ziemi – norma, czy ewenement?

Szkolenie online jest realizowane w ramach cyklu Z punktu widzenia geologa … . Geologia w wielu odsłonach i jej wykorzystanie w praktyce szkolnej.

To wyjątkowe spotkanie, przybliży Państwu rzeczywiste przyczyny zmian klimatu na Ziemi oraz skutki, jakie te zmiany niosą ze sobą.

Termin: 22 listopada 2023 r. (środa) w godz. 16.00 – 18.15

Miejsce: platforma Zoom MSCDN

Spotkanie poprowadzi dr Ryszard Szczęsny, doktor nauk przyrodniczych. Na Wydziale Geologii Uniwersytetu Warszawskiego prowadził zajęcia z tektoniki i geologii strukturalnej. Jako dyrektor Muzeum Ziemi, kształtował ofertę edukacyjną placówki w zakresie podstaw geologii, procesów geologicznych, czasu geologicznego i zmian klimatu w historii Ziemi. Ekspert w Komisji Opracowań Geologicznych przy Państwowym Instytucie Geologicznym. Członek Komitetu Głównego Olimpiady Geograficznej, juror. Uczestnik wypraw naukowych na Spitsbergen.

Zgłoszeń dokonywać można do dnia 20.11.2023r. poprzez link:

https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/zgloszenie/id/24454/o//w/Radom

Szczegółowych informacji udziela Pani Hanna Habera hanna.habera@mscdn.edu.pl

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Radomiu

ul. Kościuszki 5A; 26-600 Radom

Sekretariat
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
tel. 48 362 15 79; kom. 609 423 961 email: radom@mscdn.edu.pl

Stypendia
Maria Bakuła
tel. 508 802 705 email: maria.bakula@mscdn.edu.pl 

Konkursy przedmiotowe

Małgorzata Pudzianowska
malgorzata.pudzianowska@mscdn.edu.pl

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content