Rozpoczynamy nabór na nową edycję: Projekt z ZUS

Rozpoczynamy nabór do kolejnej edycji projektu edukacyjnego Projekt z ZUS. Skierowany jest on do nauczycieli i uczniów szkół podstawowych.
Celem przedsięwzięcia jest upowszechnienie wiedzy o ubezpieczeniach społecznych. Zadaniem uczestników będzie wykonanie materiału wyjaśniającego, dlaczego ubezpieczenia społeczne są ważne. Podstawa programowa kształcenia ogólnego kładzie duży nacisk na to, aby rozwijać u uczniów postawy, które umożliwiają sprawne funkcjonowanie we współczesnym świecie. Jedną z nich jest postawa aktywnego i odpowiedzialnego obywatela, bardzo istotna społecznie. Udział w przedsięwzięciu „Projekt z ZUS” zakłada znaczną samodzielność i odpowiedzialność uczestników, co stwarza im warunki do indywidualnego kierowania procesem nauki. Wspiera równocześnie integrację klasy. Uczniowie dzięki pracy w grupie uczą się, jak rozwiązywać problemy, aktywnie słuchać i skutecznie się komunikować. Wzrasta również ich poczucie własnej wartości. Metoda projektu wdraża uczniów w planowanie oraz organizowanie pracy, a także uczy samooceny i współpracy w grupie.

Przed rozpoczęciem współpracy zaprosimy Państwa do siedziby Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Radomiu na spotkanie z Przedstawicielem ZUS w dniu 29 września 2022 roku na godzinę 15.00.
Zainteresowanych prosimy o zalogowanie się poprzez formularz zgłoszeniowy MSCDN. Bezpośredni link do logowania to: https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/biezacawiecej1/id/21846/o//w/Radom

 

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Radomiu

ul. Kościuszki 5A; 26-600 Radom

Sekretariat
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
tel. 48 362 15 79; kom. 609 423 961 email: radom@mscdn.edu.pl

Stypendia
Maria Bakuła
tel. 508 802 705 email: maria.bakula@mscdn.edu.pl 

Konkursy przedmiotowe

Małgorzata Pudzianowska
malgorzata.pudzianowska@mscdn.edu.pl

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content