Wyzwolić piękno duszy – sieć współpracy polonistów

Zapraszam wszystkich zainteresowanych nauczycieli polonistów do udziału w niezwykłej sieci współpracy, która powstała z myślą o doskonaleniu nauczania i promocji polonistyki. Nasza sieć to miejsce, gdzie możesz rozwijać swoje umiejętności, dzielić się wiedzą i tworzyć pozytywną społeczność.

Data: 27 października 2023, godzina 16:00-18:00, forma szkolenia: Online

Głównym celem naszej sieci jest rozwijanie kompetencji i umiejętności polonistycznych poprzez wymianę wiedzy i doświadczeń. Chcemy dać Ci możliwość ciągłego rozwoju, poprawy efektywności lekcji oraz odkrywania nowych pomysłów.

Nasi nauczyciele języka polskiego kształtują umiejętności językowe uczniów, rozwijają ich wrażliwość literacką i kulturową, a także promują polską literaturę i kulturę. Wspólnie możemy działać na rzecz kształtowania świadomości kulturowej i narodowej uczniów.

Przyłączając się do naszej sieci, będziesz miał/a okazję do współpracy i inspiracji z innymi nauczycielami. Razem pobudzamy kreatywność i innowacyjność. Dzięki naszemu zróżnicowanemu doświadczeniu, możemy podejść do problemów z różnych perspektyw i znaleźć bardziej kompleksowe rozwiązania.

Korzyści z przynależności do naszej sieci to między innymi rozwijanie i przekazywanie wiedzy, budowanie relacji, wzrost innowacyjności i kreatywności, a także zwiększenie zaangażowania w codziennej pracy.

Pamiętaj, że większość spotkań odbywa się online, co daje Ci wygodę uczestnictwa z dowolnego miejsca.

Link do zapisu: Tutaj

Katarzyna Sasal, nauczyciel doradca metodyczny w siedzibie MSCDN Wydział w Radomiu, jest osobą, do której możesz się zwrócić w sprawie pytań i informacji na temat udziału w sieci współpracy. Możesz skontaktować się z nią pod adresem email: katarzyna.sasal@mscdn.edu.pl.

Nie przegap tej szansy na rozwijanie swoich umiejętności i współpracę z innymi pasjonatami polonistyki! Do zobaczenia na naszym szkoleniu online!

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Radomiu

ul. Kościuszki 5A; 26-600 Radom

Sekretariat
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
tel. 48 362 15 79; kom. 609 423 961 email: radom@mscdn.edu.pl

Stypendia
Maria Bakuła
tel. 508 802 705 email: maria.bakula@mscdn.edu.pl 

Konkursy przedmiotowe

Małgorzata Pudzianowska
malgorzata.pudzianowska@mscdn.edu.pl

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content