Wspomnienie…

„Ludzie, których kochamy, zostają na zawsze,
bo zostawili ślad w naszych sercach”

Z głębokim żalem zawiadamiamy, że 8 kwietnia 2023 roku odeszła do wieczności nasza serdeczna Koleżanka Krystyna Wiącek, długoletnia nauczycielka konsultantka, edukatorka, autorka licznych artykułów i publikacji metodycznych  oraz zastępca dyrektora Wojewódzkiego Ośrodka Metodycznego, a następnie Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach.

Pani Krystyna Wiącek większość swojego życia zawodowego poświęciła rozwojowi edukacji, organizując szkolenia dla nauczycieli oraz dyrektorów szkół i placówek oświatowych, czym zaskarbiła sobie ich wdzięczność i szacunek. Nikomu nie odmówiła pomocy. Brała udział w wielu projektach
i przedsięwzięciach pedagogicznych mających na celu rozwój zawodowy nauczycieli. Wykonywane przez nią obowiązki nie były łatwe, wymagały szczególnych predyspozycji, a często poświęcenia.

W naszej pamięci pozostanie jako osoba mądra, niezwykle wrażliwa, pełna ciepła, radości życia, optymistycznie patrząca na ludzi i świat.

Koleżanki i koledzy z MSCDN Wydział w Siedlcach

https://mscdn.pl/wp-content/uploads/Wiacek-Krystyna-Nekrolog.pdf

Mazowieckie Samorządowe
Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Siedlcach

ul. M. Asłanowicza 2, 08-110 Siedlce
tel. 25 63 267 47, kom.: 691 922 934
fax 25 63 393 20
e-mail: siedlce@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content