W poszukiwaniu eduMocji, czyli pewnego razu w szkole

Połączenie technologii, aktywizujących metod nauczania i ludzi, którzy mają pomysł musi dać prawdziwą eduMoc! Chcesz się o tym przekonać?
Dołącz do konferencji „W poszukiwaniu eduMocji, czyli pewnego razu w szkole” organizowanej przez Ośrodek Edukacji Informatycznej
i Zastosowań Komputerów w Warszawie oraz Samorząd Województwa Mazowieckiego.


Już 7 lutego 2023 w siedzibie Mazowieckiego Samorządowego Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Radomiu przy ul. Tadeusza Kościuszki 5A w godz. 11.00 – 14.00 każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie o emocjach, które wyzwala snucie cyfrowych opowieści, historia kropli krwi, podróż po tajemnicach ukrytych na mapie. W trakcie konferencji nie zabraknie pomysłów na wykorzystanie pomocy zakupionych w ramach programu Laboratoria Przyszłości oraz praktycznych rozwiązań, które pokażą, że każdy przedmiot szkolny może dać okazję do snucia ciekawych opowieści.
Jeśli już teraz zastanawia Cię, co to jest „eduMocja” i jaki potencjał mogą wyzwolić opowiadane przez ludzi i technologie historie – nie może Cię zabraknąć!

Link do zapisów: https://pos.oeiizk.waw.pl/training/conferences  

Udział w konferencji jest bezpłatny. 

Serdecznie zapraszamy.

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Radomiu

ul. Kościuszki 5A; 26-600 Radom

Sekretariat
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
tel. 48 362 15 79; kom. 609 423 961 email: radom@mscdn.edu.pl

Stypendia
Maria Bakuła
tel. 508 802 705 email: maria.bakula@mscdn.edu.pl 

Konkursy przedmiotowe

Małgorzata Pudzianowska
malgorzata.pudzianowska@mscdn.edu.pl

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content