V edycja PROJEKTU „WARCABY W MAZOWIECKIEJ SZKOLE”  już wystartowała!

Z przyjemnością zapraszamy do udziału w projekcie „Warcaby w mazowieckiej szkole”. Projekt współfinansowany przez Samorząd Województwa Mazowieckiego adresowany jest do uczniów szkół podstawowych w województwie mazowieckim.

Celem projektu jest zwiększenie umiejętności logicznego i analitycznego myślenia, porządkowania myśli, rozwiązywania problemów, rozwijanie koncentracji uwagi i wyobraźni,  zrozumienia swoich działań i ich konsekwencji oraz wsparcie rozwoju społeczno-emocjonalnego uczniów oraz dostarczenie pedagogom innowacyjnych i efektywnych narzędzi do codziennej pracy.

Warto podkreślić, że gra w warcaby może pełnić wiele funkcji rozwojowych, edukacyjnych i rekreacyjnych, a także może wspierać zaawansowane procesy decyzyjne w najważniejszych społecznie sferach.

Koszt udziału szkoły w projekcie wynosi 200 zł za dwóch nauczycieli.

W ramach projektu nauczyciele odbędą  20-godzinne szkolenie przygotowujące do prowadzenia zajęć gry w warcaby. Uczestnicy dostaną  pakiet materiałów edukacyjnych, a szkoły otrzymają sprzęt warcabowy, w skład którego wchodzi 30 kompletów warcabów dla uczniów oraz warcabnica demonstracyjna.

Miejsce szkolenia: MSCDN Wydział w Siedlcach, ul. Asłanowicza 2

Szczegółowych informacji udziela Pani Alicja Świderska – koordynator projektu tel.: 25 6331810  lub  25 6326747 wew. 110  e-mail:  alicja.swiderska@mscdn.edu.pl

Mazowieckie Samorządowe
Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Siedlcach

ul. M. Asłanowicza 2, 08-110 Siedlce
tel. 25 63 267 47, kom.: 691 922 934
fax 25 63 393 20
e-mail: siedlce@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content