Kształtowanie postaw ukierunkowanych na prawdę, dobro, piękno

Czy w nowoczesnej szkole jest wciąż miejsce dla wartości uniwersalnych? Próbę refleksji nad problemem wychowania do wartości podejmiemy podczas konferencji pt. „Kształtowanie postaw ukierunkowanych na prawdę, dobro i piękno w edukacji humanistycznej”, która odbędzie się 6 lutego 2023 r. (poniedziałek), godz. 15.00 -18.30 w siedzibie MSCDN Wydział w Radomiu, ul. Kościuszki 5A (sala konferencyjna). Głównym prelegentem będzie ks. prof. dr hab. Jerzy Szymik (Uniwersytet Śląski), wybitny teolog specjalizujący się m.in. w teologii kultury, poeta o uznanym dorobku literackim.

Konferencję organizuje Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Radomiu we współpracy z Biblioteką Pedagogiczną w Radomiu. 

Zapraszamy do udziału.
Link do zapisów: https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/zgloszenie/id/22649/o/-2/w/Radom

Osoba odpowiedzialna za organizację: Jolanta Bilska-Sulima – nauczyciel konsultant w zakresie języków obcych, jolanta.bilska.sulima@mscdn.edu.pl

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Radomiu

ul. Kościuszki 5A; 26-600 Radom

Sekretariat
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
tel. 48 362 15 79; kom. 609 423 961 email: radom@mscdn.edu.pl

Stypendia
Maria Bakuła
tel. 508 802 705 email: maria.bakula@mscdn.edu.pl 

Konkursy przedmiotowe

Małgorzata Pudzianowska
malgorzata.pudzianowska@mscdn.edu.pl

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content