„Trzej muszkieterowie: d’Artagnan” w Multikinie! Tego nie można przegapić!

Drodzy Nauczyciele, Drogie Nauczycielki! Macie już dość rutyny dnia codziennego? Kochacie swoich uczniów, ale pytanie: „Jak mógłbym poprawić swoją ocenę na koniec roku szkolnego?” zadane po raz pięćdziesiąty w ciągu jednego dnia przyprawia Was o ból głowy i wywołuje niekontrolowane tiki nerwowe?

11 maja 2023 roku MSCDN i Multikino przeniosą Was do XVII – wiecznej Francji, gdzie, jak za dotknięciem magicznej różdżki (wróć: szpady) przeżyjecie prawdziwą przygodę. Towarzyszyć Wam będą: d’Artagnan – młodzieniec pragnący stać się muszkieterem – oraz jego przyjaciele – nierozłączna trójka – Atos, Portos i Aramis!

Zapraszamy Was na zrealizowaną z wielkim rozmachem ekranizację jednej z najsłynniejszych powieści przygodowych w historii literatury – sam Aleksander Dumas obejrzałby ją z wielkim zainteresowaniem:)

Fechtować rozpoczniemy o godzinie 18.00 w radomskim Multikinie przy ul. Bolesława Chrobrego 1, by potem dać się porwać opowieści spod znaku płaszcza i szpady. Docenimy wartość przyjaźni, poświęcenia i odwagi. Zapomnimy o niesprawdzonych kartkówkach, sprawdzianach, testach i niewystawionych ocenach!

„Jeden za wszystkich, wszyscy za jednego!”
Do zobaczenia w kinie!

Bezpośredni link do zapisów:
https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/biezacawiecej1/id/23585/o//w/Radom

Bliższych i dalszych informacji udzielają:

Marcin Getler (marcin.getler@mscdn.edu.pl)
Emilia Szwarc (emilia.szwarc@mscdn.edu.pl)

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Radomiu

ul. Kościuszki 5A; 26-600 Radom

Sekretariat
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
tel. 48 362 15 79; kom. 609 423 961 email: radom@mscdn.edu.pl

Stypendia
Maria Bakuła
tel. 508 802 705 email: maria.bakula@mscdn.edu.pl 

Konkursy przedmiotowe

Małgorzata Pudzianowska
malgorzata.pudzianowska@mscdn.edu.pl

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content