Terenowe warsztaty strzeleckie dla nauczycieli EDB

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Radomiu i XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica w Radomiu mają przyjemność zaprosić nauczycieli edukacji dla bezpieczeństwa na Terenowe Warsztaty Strzeleckie, które odbędą się 12 czerwca 2023 roku (poniedziałek), w godzinach 10:00 – 15:00 w Harcerskiej Bazie Obozowej w Rajcu Poduchownym. Podczas tych zajęć będziesz miał możliwość poznania zasad bezpiecznego obchodzenia się z bronią oraz zdobycia praktycznych umiejętności.

Zajęcia poprowadzą ppłk Wojciech Romaniak i mjr Krzysztof Kozior. Obaj instruktorzy posiadają bogate doświadczenie w dziedzinie strzelectwa i z przyjemnością podzielą się swoją wiedzą z uczestnikami warsztatów.

Jednak z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, zalecamy szybką rejestrację. Możesz zapisać się korzystając z bezpośredniego linku:
[dodajemy link do zapisów].

Jeśli potrzebujesz szczegółowych informacji lub masz jakiekolwiek pytania, skontaktuj się z Gretą Gutkowską, która jest osobą odpowiedzialną za organizację warsztatów. Możesz do niej napisać pod adres e-mail: greta.gutkowska@mscdn.edu.pl.

Nie przegap tej unikalnej okazji do poszerzenia swoich umiejętności i zdobycia cennych doświadczeń w zakresie bezpieczeństwa. Zapisz się już dziś i przygotuj się na fascynujące warsztaty strzeleckie!

Liczymy na Twoje uczestnictwo! Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Radomiu XI Liceum Ogólnokształcące z Oddziałami Integracyjnymi im. Stanisława Staszica w Radomiu

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Radomiu

ul. Kościuszki 5A; 26-600 Radom

Sekretariat
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
tel. 48 362 15 79; kom. 609 423 961 email: radom@mscdn.edu.pl

Stypendia
Maria Bakuła
tel. 508 802 705 email: maria.bakula@mscdn.edu.pl 

Konkursy przedmiotowe

Małgorzata Pudzianowska
malgorzata.pudzianowska@mscdn.edu.pl

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content