SZCZĘŚCIE MIKOŁAJKA – BEZPŁATNY POKAZ FILMU W MULTIKINIE

Jeśli jesteś Nauczycielką / Nauczycielem przygotuj się na spotkanie z Ludwinią, Rosołem, Kleofasem i innymi bohaterami serii książek o przygodach niesfornego, ale bardzo sympatycznego chłopca o imieniu Mikołajek.

MSCDN szykuje dla Ciebie i Twoich dzieci coś wyjątkowego! We współpracy z Multikinem organizujemy bezpłatny przedpremierowy pokaz filmu:

 „Szczęście Mikołajka”
(reżyseria: Amande Fredon i Banjamin Massoutre)

Tuż po feriach – 27 lutego 2023 r. o godz. 18.00 czekamy na Was, Drodzy Nauczyciele i Drogie Nauczycielki oraz na Wasze pociechy w radomskim Multikinie przy ul. Bolesława Chrobrego 1.

Tytułowy Le Petit Nicholas w filmie „Szczęście Mikołajka” spotka… swoich twórców! Jean – Jacques Sempe i Rene Goscinny opowiedzą chłopcu o swoim własnym dzieciństwie, przyjaźni, o tym, jak powstały książki o przygodach Mikołajka.

Wzruszająca podróż nie tylko do czasów dzieciństwa, ale również w głąb świata przedstawionego historii o sympatycznym chłopcu.

Nauczyciele, którzy będą uczestniczyli w pokazie otrzymają zaświadczenia (certyfikat) udziału w formie doskonalenia „Szkoła Kina”. 
Formularz zgłoszenia znajdziecie Państwo pod linkiem: https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/biezacawiecej1/id/23204/o//w/Radom

Warto być z nami!
Zapraszamy!

 

Bliższych informacji udziela Marcin Getler (marcin.getler@mscdn.edu.pl)

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Radomiu

ul. Kościuszki 5A; 26-600 Radom

Sekretariat
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
tel. 48 362 15 79; kom. 609 423 961 email: radom@mscdn.edu.pl

Stypendia
Maria Bakuła
tel. 508 802 705 email: maria.bakula@mscdn.edu.pl 

Konkursy przedmiotowe

Małgorzata Pudzianowska
malgorzata.pudzianowska@mscdn.edu.pl

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content