Specjalistyczne przeszkolenie z zakresu ruchu drogowego nauczycieli uprawnionych do przeprowadzenia egzaminu w zakresie karty rowerowej

Serdecznie zapraszamy nauczycieli szkół podstawowych na specjalistyczne szkolenie w zakresie ruchu drogowego uprawniające do przeprowadzania egzaminu na kartę rowerową. Organizatorem szkolenia jest Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli oraz Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Radomiu.

Celem szkolenia jest zapewnienie koniecznych kwalifikacji osobom prowadzącym zajęcia szkolne, jak również wzbogacenie i uaktualnienie wiedzy nauczycieli z zakresu przepisów ruchu drogowego, ze szczególnym uwzględnieniem ruchu rowerowego. Szkolenie odbędzie się stacjonarnie 31 maja 2023 roku, w godzinach: 15.00 – 19.30 w siedzibie MSCDN w Radomiu ul. T. Kościuszki 5a.
W programie: stan bezpieczeństwa ruchu drogowego z udziałem pieszych i rowerzystów, wybrane zagadnienia z przepisów ruchu drogowego dotyczące niechronionych użytkowników drogi, aktualne przepisy związane z uzyskiwaniem karty rowerowej, organizacja egzaminu, sprawdzanie i ocenianie umiejętności uczniów.
Zainteresowanych prosimy o zalogowanie się poprzez stronę MSCDN Wydział w Radomiu lub poprzez bezpośredni link:
https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/biezacawiecej1/id/23575/o//w/Radom
Szczegółowych informacji udziela kierownik szkolenia – Elżbieta Małek
e-mail: elzbieta.malek@mscdn.edu.pl

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Radomiu

ul. Kościuszki 5A; 26-600 Radom

Sekretariat
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
tel. 48 362 15 79; kom. 609 423 961 email: radom@mscdn.edu.pl

Stypendia
Maria Bakuła
tel. 508 802 705 email: maria.bakula@mscdn.edu.pl 

Konkursy przedmiotowe

Małgorzata Pudzianowska
malgorzata.pudzianowska@mscdn.edu.pl

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content