Sieć współpracy i samokształcenia Przedszkolne Inspiracje

Drogie nauczycielki wychowania przedszkolnego.

Mamy dla Was niesamowitą wiadomość! Jako doradcy metodyczni, zapraszamy Was do udziału w sieci współpracy i samokształcenia, która jest wyjątkową okazją do rozwoju zawodowego i osobistego. To nie jest zwykła sieć, to jest prawdziwa przygoda, pełna inspiracji, pomysłów i dobrej energii!

Co to jest ta sieć? To grupa nauczycieli, którzy spotykają się raz w miesiącu, w godzinach popołudniowych, w formie online lub stacjonarnych, aby dyskutować o różnych tematach związanych z wychowaniem przedszkolnym. Na przykład, o tym, jak aktywizować dzieci, jak uczyć ich ekologii, czy też jak wykorzystywać zabawę do rozwoju ich umiejętności. Na spotkaniach możecie się zapoznać z praktykami, ciekawymi materiałami dydaktycznymi, a także podzielić się swoimi spostrzeżeniami i refleksjami.

Jak się zapisać? To proste! Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy do dnia 16 października 2023 r. Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego nie zwlekajcie i zgłoście się już dziś!

Nie przegapcie tej szansy i dołączcie do grona nauczycieli zaangażowanych w rozwój swojej pracy zawodowej. Jestem pewna, że sieć współpracy i samokształcenia będzie dla Was źródłem wielu korzyści i satysfakcji.

Zapraszamy Was serdecznie,

Iwona Krukowska, Jolanta Strzelecka

Doradcy metodyczni ds. wychowania przedszkolnego

Szczegółowych informacji udziela: Iwona krukowska (iwona.krukowska@mscdn.edu.pl)

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Radomiu

ul. Kościuszki 5A; 26-600 Radom

Sekretariat
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
tel. 48 362 15 79; kom. 609 423 961 email: radom@mscdn.edu.pl

Stypendia
Maria Bakuła
tel. 508 802 705 email: maria.bakula@mscdn.edu.pl 

Konkursy przedmiotowe

Małgorzata Pudzianowska
malgorzata.pudzianowska@mscdn.edu.pl

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content