Sieć współpracy i samokształcenia – historia, hit oraz wos

Mamy zaszczyt zaprosić wszystkich nauczycieli historii, historii i teraźniejszości oraz wiedzy o społeczeństwie ze wszystkich etapów edukacyjnych do wzięcia udziału w naszych spotkaniach sieci współpracy i samokształcenia. Naszym celem jest doskonalenie kompetencji pedagogicznych w zakresie efektywnego wykorzystania nowoczesnych technologii oraz umiejętności krytycznej analizy dostępnych informacji.

W obecnym roku szkolnym, nasza tematyka skupiać się będzie głównie na wspieraniu nauczycieli w tworzeniu materiałów dydaktycznych dotyczących historii regionalnej, co stanowi niezwykle istotny element procesu nauczania. Pragniemy dostarczyć narzędzi, wskazówek i wiedzy, które pozwolą wzbogacić doświadczenie edukacyjne uczniów oraz uczennic, pozwalając im lepiej zrozumieć i docenić historię swojego regionu.

Spotkania sieci odbywać się będą w trybie online, co pozwala na elastyczność i dostępność dla wszystkich uczestników. Planujemy spotkania raz w miesiącu, co pozwoli na kontynuację procesu doskonalenia zawodowego przez cały rok szkolny.

Pierwsze spotkanie już jest zaplanowane na dzień 19 października 2023 roku i odbędzie się w godzinach 15:30 – 19:30. Warto zaznaczyć, że liczba miejsc jest ograniczona, dlatego prosimy o dokonywanie zgłoszeń do dnia 16 października 2023 roku, aby mieć pewność swojego udziału. Link do zapisów: https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/biezacawiecej1/id/24344/o//w/Radom

Szczegółowych informacji udziela Małgorzata Zaraś, nasz doświadczony doradca metodyczny w zakresie historii. Możecie Państwo skontaktować się z nią pod adresem: malgorzata.zaraz@mscdn.edu.pl.

Liczymy na owocną współpracę i razem możemy przyczynić się do podniesienia jakości nauczania historii, wiedzy o społeczeństwie oraz hitu.

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Radomiu

ul. Kościuszki 5A; 26-600 Radom

Sekretariat
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
tel. 48 362 15 79; kom. 609 423 961 email: radom@mscdn.edu.pl

Stypendia
Maria Bakuła
tel. 508 802 705 email: maria.bakula@mscdn.edu.pl 

Konkursy przedmiotowe

Małgorzata Pudzianowska
malgorzata.pudzianowska@mscdn.edu.pl

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content