Rozwój szkoły z programem Erasmus+

Szanowni Państwo Dyrektorzy i nauczyciele ze wszystkich typów szkół,

Zapraszamy do udziału w forum poświęconemu programowi Erasmus+. Celem tego spotkania jest pogłębienie i aktualizacja wiedzy o możliwościach rozwoju szkoły w programie oraz upowszechnienie przykładów dobrych praktyk.

Głos oddamy przedstawicielom szkoły, która wypracowała modelowe rozwiązania w zakresie wykorzystania Akcji 1 – mobilności nauczycielskich (kursy i job shadowing)  oraz uczniowskich: grupowych standardowych i indywidualnych długoterminowych.

II Liceum Ogólnokształcące im. św. Królowej Jadwigi w Siedlcach jest beneficjentem programu od 13 lat. Szkoła z sukcesem zrealizowała 6 projektów, korzysta z akredytacji programu Erasmus+.

Dwukrotnie triumfowała w konkursie European Language Label za innowacyjne metody nauczania języków obcych poprzez realizację projektów Erasmus+.

Swoim doświadczeniem podzieli się koordynatorka projektów, p. Elżbieta Zadrożniak. W programie spotkania przewidziane są również wypowiedzi dyrektorki szkoły, nauczycieli  oraz uczniów, którzy wzięli udział w mobilnościach. Mówić będą o korzyściach, ale też i wyzwaniach.

Spotkanie odbędzie się w formule online 9 stycznia 2024 roku w godz. 18.00-19.30.

Zarejestruj się już dzisiaj wypełniając elektroniczną kartę zgłoszenia!

Link do wirtualnej sali szkoleniowej prześlemy na adres mailowy podany w zgłoszeniu.

Kontakt w sprawie szkolenia: iwona.moczydlowska@mscdn.edu.pl

Mazowieckie Samorządowe
Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Siedlcach

ul. M. Asłanowicza 2, 08-110 Siedlce
tel. 25 63 267 47, kom.: 691 922 934
fax 25 63 393 20
e-mail: siedlce@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content