Rok polski – źródłem inspiracji dla nauczycieli

Z przyjemnością zapraszamy nauczycieli wszystkich specjalności, na specjalne spotkanie w Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu. To wyjątkowe wydarzenie odbędzie się w dniu 6 grudnia 2023 r. od godziny 15.30 i będzie stanowiło doskonałą okazję do poznania bogactwa muzealnych zbiorów oraz zdobycia inspiracji dotyczących wykorzystania zasobów Muzeum w pracy z uczniami.

Program spotkania będzie obejmował:
1. Zwiedzanie wystawy „Rok polski”: podczas tej części spotkania będziecie mieli okazję zobaczyć wspaniałe dzieła polskich artystów i poszukać inspiracji do zastosowania nowatorskich rozwiązań w trakcie pracy z uczniami.
2. Warsztaty na temat wykorzystania zasobów muzealnych w edukacji: doświadczeni pracownicy muzeum poprowadzą dla Was warsztaty, podczas których omówione zostaną praktyczne metody wykorzystania eksponatów i zasobów muzealnych do wzbogacenia procesu nauczania. Będziecie mieli okazję wymienić się doświadczeniami i pomysłami na efektywne wykorzystanie muzeum jako narzędzia edukacyjnego.

Szczegóły spotkania:
Data: 6.12.2023
Godzina: 15.30 – 17.15
Miejsce: Muzeum im. Jacka Malczewskiego, Radom

Prosimy o potwierdzenie swojej obecności do 5.12.2023 r. poprzez odpowiedź na e-mail:
maria.trzos@mscdn.edu.pl
emilia.szwarc@mscdn.edu.pl
Mamy nadzieję, że spotkanie to okaże się inspirujące i przyczyni się do rozwoju Waszych umiejętności dydaktycznych. Liczymy na owocną wymianę doświadczeń i ciekawe dyskusje oraz zaangażowanie w pracę sieci nauczycieli.
Link do zapisów: https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/biezacawiecej1/id/24767/o//w/Radom

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Radomiu

ul. Kościuszki 5A; 26-600 Radom

Sekretariat
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
tel. 48 362 15 79; kom. 609 423 961 email: radom@mscdn.edu.pl

Stypendia
Maria Bakuła
tel. 508 802 705 email: maria.bakula@mscdn.edu.pl 

Konkursy przedmiotowe

Małgorzata Pudzianowska
malgorzata.pudzianowska@mscdn.edu.pl

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content