Przystanek Historia – konferencja w Puszczy Kozienickiej

Zapraszamy nauczycieli historii naszego regionu na wyjątkowe spotkanie organizowane przez Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Radomiu oraz Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Radomiu. Wydarzenie odbędzie się 11 października 2023 roku w godzinach 14.00 -17.00 w urokliwej Puszczy Kozienickiej.

„Przystanek Historia” będzie poświęcony działalności Polskiego Państwa Podziemnego na terenie ziemi radomskiej. Podczas spotkania będziemy zgłębiać historię partyzantów oraz miejsca, w których toczyły się ich walki. Wyjątkowy klimat tego wydarzenia podkreśli spotkanie z ogniskiem, które poprowadzi profesor dr hab. Marek Wierzbicki.

Dojazd na spotkanie odbywa się we własnym zakresie, a organizatorzy zapewniają poczęstunek dla uczestników.

Aby wziąć udział w tym niezwykłym spotkaniu, prosimy o dokonanie rejestracji poprzez kliknięcie w poniższy link:

https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/biezacawiecej1/id/23587/o//w/Radom

W przypadku jakichkolwiek pytań lub potrzeby uzyskania dodatkowych informacji, serdecznie zapraszamy do kontaktu z Romanem Przydatkiemdoradcą metodycznym w zakresie nauczania historii w MSCDN Wydział w Radomiu. Można się z nim skontaktować za pośrednictwem adresu e-mail: roman.przydatek@mscdn.edu.pl.

Nie przegap tej unikalnej okazji do poszerzenia wiedzy na temat historii naszego regionu. Dołącz do naszego wyjątkowego spotkania i przeżyj Przystanek Historia w Puszczy Kozienickiej!

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Radomiu Instytut Pamięci Narodowej Oddział w Radomiu.

 

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Radomiu

ul. Kościuszki 5A; 26-600 Radom

Sekretariat
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
tel. 48 362 15 79; kom. 609 423 961 email: radom@mscdn.edu.pl

Stypendia
Maria Bakuła
tel. 508 802 705 email: maria.bakula@mscdn.edu.pl 

Konkursy przedmiotowe

Małgorzata Pudzianowska
malgorzata.pudzianowska@mscdn.edu.pl

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content