Przyłącz się do programu EUROPROF!

EUROPROF: Doskonalenie Kompetencji Językowych Dla Nauczycieli Hiszpańskiego – Program Wspierany Przez Ambasadę Hiszpanii i Instytut Cervantesa

Program EUROPROF to inicjatywa adresowana do nauczycieli języka hiszpańskiego, mająca na celu rozwijanie ich kompetencji zarówno językowych, jak i metodycznych. Wspierany przez Ambasadę Hiszpanii oraz Instytut Cervantesa, program oferuje kompleksowe szkolenia online i stacjonarne, dopasowane do potrzeb współczesnego nauczania języków obcych.

W ramach programu, uczestnicy mają możliwość udziału w trzyletnim kursie, który obejmuje łącznie 150 godzin zajęć. Szkolenia online, konsultacje z tutorami oraz wideokonferencje stanowią integralną część programu. Dodatkowo, uczestnicy biorą udział w 20 godzinach szkolenia stacjonarnego, które odbywają się w centrum szkoleniowym ORE w Sulejówku.

Program EUROPROF jest skierowany do nauczycieli aktywnie pracujących w polskich placówkach edukacyjnych. Kryteria rekrutacji uwzględniają m.in. doświadczenie zawodowe, nauczane przedmioty oraz zainteresowanie placówki wsparciem udziału w programie.

Aby dowiedzieć się więcej o programie EUROPROF oraz złożyć aplikację, zapraszamy do odwiedzenia strony ORE. Nie przegap tej wyjątkowej szansy na rozwój zawodowy! Dołącz do programu EUROPROF i poszerz swoje umiejętności językowe już teraz!

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Radomiu

ul. Kościuszki 5A; 26-600 Radom

Sekretariat
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
tel. 48 362 15 79; kom. 609 423 961 email: radom@mscdn.edu.pl

Stypendia
Maria Bakuła
tel. 508 802 705 email: maria.bakula@mscdn.edu.pl 

Konkursy przedmiotowe

Małgorzata Pudzianowska
malgorzata.pudzianowska@mscdn.edu.pl

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content