Ocenianie wspierające proces uczenia (się) na historii i wos

Ocenianie jest dla nauczycieli tą częścią pracy, która przysparza nam dużo stresu i niepokoju. I nie ma znaczenia, jaki jest nasz staż pracy. Jak ocenić ucznia, by ocena była sprawiedliwa, motywująca i wspierająca jego rozwój?

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom nauczycieli, z przyjemnością zapraszamy Was na inspirujące spotkanie dotyczące nowoczesnych metod oceniania w edukacji historycznej i społecznej, zatytułowane „Ocenianie wspierające proces uczenia (się) na lekcjach historii i wiedzy o społeczeństwie”.

Data: zostanie ustalona po zebraniu się grupy

Miejsce: spotkania on-line, Platforma TEAMS i Platforma Moodle

Podczas tego wyjątkowego wydarzenia będziemy eksplorować innowacyjne podejścia do oceniania, które wspierają rozwój uczniów oraz motywują do aktywnego uczestnictwa w procesie nauki. Sieć skupi się na praktycznych narzędziach i strategiach oceniania, które można zastosować w codziennej praktyce nauczycielskiej.

Prowadzący szkolenie to doświadczeni nauczyciele w dziedzinie edukacji humanistycznej, którzy dostarczą praktycznych wskazówek oraz inspiracji do doskonalenia procesu oceniania w Waszych klasach.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym ważnym wydarzeniu, które pomoże Wam rozwijać umiejętności oceniania i wprowadzać pozytywne zmiany w nauczaniu historii i wiedzy o społeczeństwie.

Szczegółowych informacji udziela Maria Trzos – nauczycielka konsultantka ds. edukacji historycznej i społecznej

Adres e-mail: maria.trzos@mscdn.edu.pl

Link do zapisów: https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/biezacawiecej1/id/24542/o//w/Radom

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Radomiu

ul. Kościuszki 5A; 26-600 Radom

Sekretariat
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
tel. 48 362 15 79; kom. 609 423 961 email: radom@mscdn.edu.pl

Stypendia
Maria Bakuła
tel. 508 802 705 email: maria.bakula@mscdn.edu.pl 

Konkursy przedmiotowe

Małgorzata Pudzianowska
malgorzata.pudzianowska@mscdn.edu.pl

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content