Ocenianie wspierające proces uczenia (się)

Szanowni Państwo Nauczyciele,

trudno wyobrazić sobie lekcje bez piątek, szóstek czy niezapowiedzianych kartkówek? W jaki sposób można przekazać uczniom informację o postępach w nauce w sposób twórczy i motywujący, a jednocześnie zgodny z przepisami oświatowymi? Strategie oceniania kształtującego oraz udzielanie informacji zwrotnej na lekcji języka obcego w świetle przepisów prawa oświatowego będą tematem szkolenia online, na które serdecznie Państwa zapraszamy. Dostęp do autorskich materiałów szkoleniowych z zakresu oceniania wewnątrzszkolnego oraz możliwość realizacji szkolenia w dogodnym dla uczestników czasie na platformie e-learningowej to atuty proponowanego seminarium. Forma doskonalenia jest skierowana do nauczycieli języków obcych I, II i III etapu edukacyjnego oraz wszystkich zainteresowanych tematem.

Termin: 24-04-2024 – 31-05-2024 r.
Miejsce: online, platforma Moodle (dostęp do kursu otrzymają zarejestrowani uczestnicy).
Temat: Ocenianie wspierające proces uczenia (się)

Link do zapisów: https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/zgloszenie/id/25317/o/-2/w/Ciechan%C3%B3w

Osoby odpowiedzialne za organizację i prowadzenie szkolenia: pani Renata Kreft – nauczyciel konsultant w zakresie edukacji językowej oraz kształcenia zawodowego (MSCDN Wydział w Ciechanowie, renata.kreft@mscdn.edu.pl ) oraz pani Jolanta Bilska-Sulima – nauczyciel konsultant ds. języków obcych (MSCDN Wydział w Radomiu, jolanta.bilska.sulima@mscdn.edu.pl)

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Radomiu

ul. Kościuszki 5A; 26-600 Radom

Sekretariat
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
tel. 48 362 15 79; kom. 609 423 961 email: radom@mscdn.edu.pl

Stypendia
Maria Bakuła
tel. 508 802 705 email: maria.bakula@mscdn.edu.pl 

Konkursy przedmiotowe

Małgorzata Pudzianowska
malgorzata.pudzianowska@mscdn.edu.pl

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content