Obudź potencjał swojej szkoły z Google

12 czerwca odbyła się konferencja pt: Obudź potencjał swojej szkoły z Google zorganizowana przez  Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Siedlcach we współpracy z CCT Poland. Podczas wydarzenia zaprezentowano efekty i możliwości wynikające z integracji nowoczesnych technologii w szkolnictwie.

Uczestnicy mieli okazję zapoznać się z rezultatami flagowego projektu Albus, dowiedzieć się, dlaczego Chromebooki są korzystne dla szkół oraz jak można dać drugie życie starej pracowni komputerowej. Na żywo pokazano implementację ChromeOS Flex, demonstrując, jak łatwo można przekształcić urządzenia za pomocą tego innowacyjnego rozwiązania.

W trakcie sesji Q&A ekspert, p. Patryk Synowiec, odpowiadał na pytania uczestników, a całość zakończyła się networkingiem przy kawie, co umożliwiło wymianę doświadczeń i nawiązanie cennych kontaktów.

Spotkanie okazało się wartościowym wydarzeniem, które dostarczyło uczestnikom nie tylko wiedzy teoretycznej, ale także praktycznych umiejętności w zakresie nowoczesnych technologii edukacyjnych.

Mazowieckie Samorządowe
Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Siedlcach

ul. M. Asłanowicza 2, 08-110 Siedlce
tel. 25 63 267 47, kom.: 691 922 934
fax 25 63 393 20
e-mail: siedlce@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content