Muzeum jest jak Wszechświat – kolejne spotkanie

„Muzeum jest jak Wszechświat, a każdy jego obiekt jest tylko jedną z wielu gwiazd. Interdyscyplinarna sieć współpracy dla nauczycieli” zaprasza na kolejne spotkanie!

Sieć współpracy nauczycieli ponad podziałami działa pełną parą. Przed nami kolejne spotkanie! Już 17 kwietnia 2024 r. w godzinach 14.00 – 16.00 spotykamy się w siedzibie Muzeum im. J. Malczewskiego w Radomiu. Tym razem wspólnie pokonywać będziemy strach. A wszystko dzięki możliwościom, jakie daje nam wystawa stała „Strach ma wielkie oczy”. Poznamy zakątki i zakamarki muzealne, przeniesiemy się w mroczny świat baśni i legend. Nie zabraknie też aktywności, nad którymi wytrwale pracujemy.

Tym razem szczególnie zapraszamy nauczycieli edukacji przedszkolnej i młodszych klas szkoły podstawowej. Oczywiście mile widziani są wszyscy zainteresowani tematem i możliwością wykorzystania zbiorów muzealnych do pracy z uczniami, bo przecież jesteśmy interdyscyplinarni.

Poniżej znajdziecie link do zapisów, dla tych, którzy chcą dołączyć do naszej społeczności: https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/biezacawiecej1/id/25124/o//w/Radom

Szczegółowych informacji udzielają: Maria Trzos: maria.trzos@mscdn.edu.pl Emilia Szwarc: emilia.szwarc@mscdn.edu.pl

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Radomiu

ul. Kościuszki 5A; 26-600 Radom

Sekretariat
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
tel. 48 362 15 79; kom. 609 423 961 email: radom@mscdn.edu.pl

Stypendia
Maria Bakuła
tel. 508 802 705 email: maria.bakula@mscdn.edu.pl 

Konkursy przedmiotowe

Małgorzata Pudzianowska
malgorzata.pudzianowska@mscdn.edu.pl

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content