NazwaKontaktRealizator/Koordynator
„Aktywna lekcja z TIK” – sieć współpracy i samokształcenia dla nauczycieli języków obcych.
Nr projektu: 189
katarzyna.malkowska@mscdn.edu.plR: Katarzyna Małkowska
K: Katarzyna Małkowska
Projektowanie pracy ucznia uzdolnionego matematycznie w edukacji wczesnoszkolnej
Nr projektu: 269
marzena.balcerzak@mscdn.edu.plR: Marzena Balcerzak
K: Marzena Balcerzak
Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej na starcie.
Nr projektu: 188
marzena.balcerzak@mscdn.edu.plR: Marzena Balcerzak
K: Marzena Balcerzak
Sieć współpracy i samokształcenia dla germanistów- „Spotkajmy się z niemieckim”
Nr projektu: 244
mariola.charyton@mscdn.edu.plR: Mariola Charyton
K: Mariola Charyton
Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej.
Nr projektu: 235
joanna.duszak@mscdn.edu.plR: Joanna Duszak
K: Joanna Duszak
Sieć współpracy i samokształcenia dla pedagogów i psychologów szkolnych
Nr projektu: 267
tadeusz.olszewski@mscdn.edu.plR: Tadeusz Olszewski
K: Tadeusz Olszewski
Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli chemii szkół podstawowych
Nr projektu: 205
iwona.kisiel@mscdn.edu.plR: Iwona Kisiel
K: Iwona Kisiel
Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli chemii szkół podstawowych
Nr projektu: 245
iwona.kisiel@mscdn.edu.plR: Iwona Kisiel
K: Iwona Kisiel
Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej
Nr projektu: 264
joanna.duszak@mscdn.edu.plR: Joanna Duszak
K: Joanna Duszak
Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli kontraktowych z wychowania fizycznego
Nr projektu: 198
mariusz.mierzejewski@mscdn.edu.plR: Mariusz Mierzejewski
K: Mariusz Mierzejewski
Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli polonistów.
Nr projektu: 47
iwona.krzeminska@mscdn.edu.plR: Iwona Krzemińska
K: Iwona Krzemińska
Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli przedmiotów edukacji przyrodniczej.
Nr projektu: 197
ewa.tarnowska@mscdn.edu.plR: Ewa Tarnowska
K: Ewa Tarnowska
Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli przedmiotów zawodowych. Wykorzystanie TIK w nauczaniu przedmiotów zawodowych.
Nr projektu: 144
katarzyna.malkowska@mscdn.edu.plR: Katarzyna Małkowska
K: Ewa Rosołowska
Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli przedmiotów zawodowych. Wykorzystanie TIK w nauczaniu przedmiotów zawodowych.
Nr projektu: 262
ewa.rosolowska@mscdn.edu.plR: Ewa Rosołowska
K: Ewa Rosołowska
Sieć współpracy i samokształcenia. Edukacja czytelnicza.
Nr projektu: 45
iwona.krzeminska@mscdn.edu.pl R: Iwona Krzemińska
K: Iwona Krzemińska
Sieć współpracy i samokształcenia. Projektowanie ucznia uzdolnionego matematycznie
Nr projektu: 143
anna.koronka@mscdn.edu.plR: Anna Koronka
K: Anna Koronka
Sieć współpracy i wymiany doświadczeń nauczycieli dyplomowanych i mianowanych edukacji wczesnoszkolnej.
Nr projektu: 220
joanna.duszak@mscdn.edu.plR: Joanna Duszak
K: Joanna Duszak
Sieć współpracy nauczycieli historii i wiedzy o społeczeństwie – Historia jest OK!
Nr projektu: 257
iwona.olejniczak@mscdn.edu.plR: Iwona Olejniczak
K: Iwona Olejniczak
Szachy w mazowieckiej szkole
Nr projektu: 93
marzena.balcerzak@mscdn.edu.plR: Marzena Balcerzak
K: Agnieszka Staszewska
Warcaby w mazowieckiej szkole
Nr projektu: 226
marzena.balcerzak@mscdn.edu.plR: Marzena Balcerzak
K: Agnieszka Staszewska
Warsztat pracy młodego polonisty
Nr projektu: 215
beata.narozna@mscdn.edu.plR: Beata Narożna
K: Beata Narożna