NazwaKontaktRealizator/Koordynator
Projektowanie pracy ucznia uzdolnionego matematycznie w edukacji wczesnoszkolnej
Nr projektu: 269
marzena.balcerzak@mscdn.edu.plR: Marzena Balcerzak
K: Marzena Balcerzak
Zawodowy na językach – sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli języka obcego zawodowego
Nr projektu: 318
mariola.charyton@mscdn.edu.plR: Mariola Charyton
K: Katarzyna Małkowska-Gąska
Sieć współpracy i samokształcenia dla germanistów- „Spotkajmy się z niemieckim”
Nr projektu: 244
mariola.charyton@mscdn.edu.plR: Mariola Charyton
K: Mariola Charyton
Sieć współpracy i samokształcenia dla pedagogów i psychologów szkolnych
Nr projektu: 267
tadeusz.olszewski@mscdn.edu.plR: Tadeusz Olszewski
K: Tadeusz Olszewski
Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej
Nr projektu: 264
joanna.duszak@mscdn.edu.plR: Joanna Duszak
K: Joanna Duszak
Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli przedmiotów zawodowych. Wykorzystanie TIK w nauczaniu przedmiotów zawodowych.
Nr projektu: 361
ewa.rosolowska@mscdn.edu.plR: Ewa Rosołowska
K: Ewa Rosołowska
Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli polonistów.
Nr projektu: 47
iwona.krzeminska@mscdn.edu.plR: Iwona Krzemińska
K: Iwona Krzemińska
Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli przedmiotów edukacji przyrodniczej.
Nr projektu: 197
ewa.tarnowska@mscdn.edu.plR: Ewa Tarnowska
K: Ewa Tarnowska
Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli przedmiotów zawodowych. Wykorzystanie TIK w nauczaniu przedmiotów zawodowych.
Nr projektu: 262
ewa.rosolowska@mscdn.edu.plR: Ewa Rosołowska
K: Ewa Rosołowska
Sieć współpracy i samokształcenia. Edukacja czytelnicza.
Nr projektu: 45
iwona.krzeminska@mscdn.edu.pl R: Iwona Krzemińska
K: Iwona Krzemińska
Sieć współpracy i samokształcenia. Projektowanie ucznia uzdolnionego matematycznie
Nr projektu: 143
anna.koronka@mscdn.edu.plR: Anna Koronka
K: Anna Koronka
Sieć współpracy nauczycieli historii i wiedzy o społeczeństwie – Historia jest OK!
Nr projektu: 257
iwona.olejniczak@mscdn.edu.plR: Iwona Olejniczak
K: Iwona Olejniczak
Szachy w mazowieckiej szkole
Nr projektu: 93
marzena.balcerzak@mscdn.edu.plR: Marzena Balcerzak
K: Agnieszka Staszewska
Warcaby w mazowieckiej szkole
Nr projektu: 226
marzena.balcerzak@mscdn.edu.plR: Marzena Balcerzak
K: Agnieszka Staszewska
Warsztat pracy młodego polonisty
Nr projektu: 215
beata.narozna@mscdn.edu.plR: Beata Narożna
K: Beata Narożna
Sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej – ROBIĘ, NIE MÓWIĘ
Nr projektu: 317
mariusz.mierzejewski@mscdn.edu.plR: Mariusz Mierzejewski
Kreatywny nauczyciel – sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli wychowania przedszkolnego
Nr projektu: 266
anna.siemiatkowska@mscdn.edu.plR: Anna Siemiątkowska
Historia – moja pasja! Sieć współpracy nauczycieli historii, wiedzy o społeczeństwie oraz historii i teraźniejszości.” – dla nauczycieli szkół podstawowych i ponadpodstawowych
Nr projektu: 322
iwona.olejniczak@mscdn.edu.plR: Iwona Olejniczak