Międzyszkolne dyktando w języku obcym dla uczniów szkół podstawowych

MSCDN Wydział w Siedlcach wraz z partnerami organizuje międzyszkolne dyktando w języku obcym dla uczniów II etapu edukacyjnego.

Najlepsi uczniowie z rejonu będą mieli możliwość sprawdzenia swoich umiejętności językowych w rywalizacji z rówieśnikami. Na zwycięzców czekają tytuły Mistrza Pisowni Angielskiej, Niemieckiej oraz Rosyjskiej.

Przedsięwzięcie ma charakter konkursowy i ukierunkowane jest na pracę z uczniem zdolnym w celu pobudzania zainteresowania językami obcymi oraz zwiększenia umiejętności językowych, w szczególności w zakresie pisowni w języku obcym.

Finał konkursu odbędzie się 1 marca 2023 r. Wezmą w nim udział uczniowie, którzy przeszli przez sito eliminacji szkolnych.

Organizatorami Dyktanda są siedleckie instytucje: MSCDN, Szkoła Podstawowa nr 1, Instytut Językoznawstwa i Literaturoznawstwa Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego, Instytut Kultury Regionalnej i Badań Literackich im. Franciszka Karpińskiego, Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego Oddział Siedlce oraz Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli i Wykładowców Języka Rosyjskiego.

Zgłoszenia do 20 stycznia 2023 r.

Szczegółowe informacje znajdują się w Regulaminie konkursu wraz z załącznikami (Załącznik nr 1 – Karta zgłoszenia , Załącznik nr 2 – Zgoda na udział i przetwarzanie danych)

Kontakt: iwona.moczydlowska@mscdn.edu.pl

Mazowieckie Samorządowe
Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Siedlcach

ul. M. Asłanowicza 2, 08-110 Siedlce
tel. 25 63 267 47, kom.: 691 922 934
fax 25 63 393 20
e-mail: siedlce@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content