Fotorelacja po spotkaniu z Szymonem Wykrotą

Za nami wyjątkowe seminarium zorganizowanym przez MSCDN Wydział w Radomiu. Spotkanie poświęcone było fascynującym fotografiom Szymona Wykroty, który ukazuje nasze miasto z różnych perspektyw. To była niezwykła podróż przez przeszłość i teraźniejszość Radomia.

Artysta uchwycił piękno ukryte w codziennych miejscach. Jego obrazy z podwórek i klatek schodowych odsłaniają tajemnice, które często umykają naszej uwadze. Pokazał nam również dobrze znane miejsca Radomia, ale w zupełnie nowym świetle. To jakbyśmy patrzyli na nie po raz pierwszy. Wróciliśmy do miejsc, które kiedyś były świadkami ważnych wydarzeń. Szymon Wykrota ukazał je jako żywe świadectwo historii naszego miasta.

Spotkanie okazało się niezwykle inspirujące i pokazało, że Radom to nie tylko miejsce na mapie. To zbiór historii, emocji i ludzkich losów. Dzięki Szymonowi Wykrocie możemy zobaczyć je w nowym świetle. Dziękujemy serdecznie za niezapomniane wrażenia i waszą obecność!

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Radomiu

ul. Kościuszki 5A; 26-600 Radom

Sekretariat
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
tel. 48 362 15 79; kom. 609 423 961 email: radom@mscdn.edu.pl

Stypendia
Maria Bakuła
tel. 508 802 705 email: maria.bakula@mscdn.edu.pl 

Konkursy przedmiotowe

Małgorzata Pudzianowska
malgorzata.pudzianowska@mscdn.edu.pl

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content