Konkurs „Innowacyjne metody pracy z uczniem w szkole branżowej”

Szanowni Państwo,
w dniu 24 maja 2023 r. Mazowiecki Kurator Oświaty ogłosił konkurs pt.: „„Innowacyjne metody pracy z uczniem w szkole branżowej”, którego współorganizatorem jest Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli. Celem konkursu jest wspieranie działalności innowacyjnej szkół ponadpodstawowych kształcących w zawodach szkolnictwa branżowego oraz wymiana dobrych praktyk w zakresie stosowania przez nauczycieli nowatorskich metod pracy z uczniem.

Konkurs adresowany jest do dyrektorów szkół, instruktorów praktycznej nauki zawodu oraz nauczycieli publicznych i niepublicznych szkół ponadpodstawowych kształcących w zawodach szkolnictwa branżowego z obszaru województwa mazowieckiego.

Termin nadsyłania prac konkursowych: do 30 czerwca 2023 r.


Organizatorzy przewidują atrakcyjne nagrody.

Szczegółowe informacje dotyczące Konkursu znajdują się na stronie Kuratorium Oświaty w Warszawie, dostępne pod linkiem:
https://www.kuratorium.waw.pl/pl/informacje/aktualnosci/17346,Konkurs-quotInnowacyjne-metody-pracy-z-uczniem-w-szkole-branzowejquot.html
Jeśli w związku z Konkursem pojawią się u Państwa jakiekolwiek pytania lub wątpliwości, zachęcamy do kontaktu z naszą konsultantką wyznaczoną do współpracy z Kuratorium Oświaty Panią Elżbietą Małek, która udzieli szczegółowych informacji. Prosimy o kontakt poprzez e-mail: elzbieta.malek@mscdn.edu.pl

Serdecznie zapraszamy Państwa do wzięcia udziału w Konkursie.

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Radomiu

ul. Kościuszki 5A; 26-600 Radom

Sekretariat
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
tel. 48 362 15 79; kom. 609 423 961 email: radom@mscdn.edu.pl

Stypendia
Maria Bakuła
tel. 508 802 705 email: maria.bakula@mscdn.edu.pl 

Konkursy przedmiotowe

Małgorzata Pudzianowska
malgorzata.pudzianowska@mscdn.edu.pl

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content