Konferencja „Standardy ochrony małoletnich”

Wdrożenie standardów ochrony małoletnich i opracowanie polityki ochrony dzieci to niewątpliwie jedno z ważniejszych zadań, które stoją przed instytucjami i placówkami oświatowymi w nowym roku.

Specjaliści z MSCDN Wydział w Radomiu podejmują liczne działania zmierzające do „oswojenia” tego trudnego zagadnienia. Wspólnie ze Starostwem Powiatowym w Szydłowcu organizujemy konferencję na temat „Standardy ochrony małoletnich”. Na spotkanie i dyskusję zapraszamy już 13 marca o godzinie 12.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Szydłowcu (Plac Marii Konopnickiej 7).

Wydarzenie adresowane jest do nauczycieli, dyrektorów oraz osób zainteresowanych tematem z Szydłowca i powiatu szydłowieckiego.

Zachęcamy do współpracy z MSCDN Wydział w Radomiu w zakresie organizowania spotkań i konferencji poświęconych zagadnieniu standardów ochrony małoletnich.

Bliższych informacji udziela:

Jan Sobolewski – doradca metodyczny w zakresie pomocy psychologiczno-pedagogicznej w MSCDN Wydział w Radomiu (jan.sobolewski@mscdn.edu.pl)

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Radomiu

ul. Kościuszki 5A; 26-600 Radom

Sekretariat
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
tel. 48 362 15 79; kom. 609 423 961 email: radom@mscdn.edu.pl

Stypendia
Maria Bakuła
tel. 508 802 705 email: maria.bakula@mscdn.edu.pl 

Konkursy przedmiotowe

Małgorzata Pudzianowska
malgorzata.pudzianowska@mscdn.edu.pl

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content