Konferencja „Robotyka nauką przyszłości”

Serdecznie zapraszamy do udziału w konferencji „Robotyka – nauka przyszłości”, która odbędzie się 24 kwietnia 2023 roku w Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Zawodowego w Radomiu. Konferencja rozpocznie się o godzinie 14:00.

W trakcie konferencji będziemy mieli okazję wysłuchać prelekcji Pana dr hab. inż. Pawła Andrzeja Łaskiego, profesora Politechniki Świętokrzyskiej, który prowadzi Koło Naukowe „Impuls”. Pan Łaski i jego zespół odnoszą sukcesy na prestiżowych międzynarodowych zawodach łazików marsjańskich European Rover Challenge w Polsce i za granicą. Podczas konferencji zostanie zaprezentowany łazik marsjański, a nawet będzie można nim pokierować. Poruszona zostanie także kwestia tego, jak uczyć robotyki i programowania na różnych poziomach edukacyjnych.

Jest to niepowtarzalna okazja, aby zapoznać się z tematyką robotyki oraz nauczyć się jak włączyć ją do procesu edukacyjnego.

Będzie to bardzo ciekawe spotkanie, dlatego zachęcamy, aby wziąć w nim udział razem z uczniami.

Kto wie, może ktoś z nich się zainspiruje i kiedyś sam zostanie konstruktorem/konstruktorką robotów?
Swój udział należy zgłosić poprzez stronę internetową, natomiast uczniów prosimy zgłosić telefonicznie pod numerem telefonu:
+48 48 362 15 79
 

Dodatkowych informacji udziela Wojciech Wytyk (wojciech.wytyk@mscdn.edu.pl)

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Radomiu

ul. Kościuszki 5A; 26-600 Radom

Sekretariat
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
tel. 48 362 15 79; kom. 609 423 961 email: radom@mscdn.edu.pl

Stypendia
Maria Bakuła
tel. 508 802 705 email: maria.bakula@mscdn.edu.pl 

Konkursy przedmiotowe

Małgorzata Pudzianowska
malgorzata.pudzianowska@mscdn.edu.pl

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content