Konferencja: Jak towarzyszyć uczniowi w drodze ku dorosłości

Mazowieckie Kuratorium Oświaty wraz z Mazowieckim Samorządowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Radomiu serdecznie zaprasza dyrektorów szkół oraz nauczycieli przedmiotu wychowanie do życia w rodzinie na konferencję pt. „Wychowanie do życia w rodzinie – jak towarzyszyć uczniowi w drodze ku dorosłości”, która odbędzie się w dniu 5 czerwca 2023 r. (poniedziałek) w godz. 12.00 – 15.00 w siedzibie MSCDN, ul. Kościuszki 5A. Rejestracja uczestników będzie możliwa od godz. 11.30.

W ramach konferencji zaplanowano obok wykładów teoretycznych, których przedmiotem będzie m.in. znaczenie właściwego przygotowania i organizacji zajęć wychowania do życia w rodzinie w szkole, prezentację przykładów dobrych praktyk w zakresie niniejszego przedmiotu.

Uczestnicy otrzymają certyfikat potwierdzający udział w konferencji w wymiarze 4 godz. Link do zapisów:
https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/biezacawiecej1/id/23697/o/w/Radom

Serdecznie zapraszamy.

Osoba odpowiedzialna za organizację: dr Jolanta Strojek – Nauczyciel konsultant w zakresie edukacji humanistycznej i religii, koordynator doradztwa metodycznego (jolanta.strojek@mscdn.edu.pl)

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Radomiu

ul. Kościuszki 5A; 26-600 Radom

Sekretariat
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
tel. 48 362 15 79; kom. 609 423 961 email: radom@mscdn.edu.pl

Stypendia
Maria Bakuła
tel. 508 802 705 email: maria.bakula@mscdn.edu.pl 

Konkursy przedmiotowe

Małgorzata Pudzianowska
malgorzata.pudzianowska@mscdn.edu.pl

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content