Konferencja: Jak oceniać, by wzmacniać ?

Doskonalenie kompetencji nauczycieli w zakresie warunków i sposobu oceniania wewnątrzszkolnego. Jak oceniać, by wzmacniać ?

Szanowni Państwo, Dyrektorzy szkół oraz zainteresowani Nauczyciele serdecznie zapraszamy na konferencję dotyczącą dylematów oceniania w świetle obowiązującego prawa oświatowego. W czasie spotkania chcemy porozmawiać o tym, jak efektywnie oceniać pracę i zachowanie ucznia. Termin konferencji, link do rejestracji oraz więcej informacji:

WIĘCEJ:

Zapraszamy na konferencję pt. : Doskonalenie kompetencji nauczycieli w zakresie warunków i sposobu oceniania wewnątrzszkolnego. Jak oceniać, by wzmacniać ?

26 października 2023 r. w godzinach 14.00 – 16.00 w sali konferencyjnej MSCDN przy ul. Tadeusza Kościuszki 5a w Radomiu spotkamy się z Panią Dorotą Kujawą – Weinke, próbując rozwiązać dylematy związane z efektywnym ocenianiem uczniów.

W trakcie konferencji prowadząca skupi się na następujących zagadnieniach:

1. Ocenianie bieżące w przepisach prawa.

2. Określanie i wyjaśnianie uczniom celów uczenia się i kryteriów sukcesu.

3. Monitorowanie procesu uczenia się.

4. Udzielanie uczniom informacji zwrotnej.

5. Ocena koleżeńska i samoocena

6. Ocenianie zachowania.

PROGRAM KONFERENCJI:

13.30 – rejestracja uczestników

14.00 – 15.30 – spotkanie z Panią Dorotą Kujawą – Weinke.

15.30 – 16.00 konsultacje / rozmowy z uczestnikami konferencji oraz doradcami metodycznymi/

Pani Dorota Kujawa – Weinke jest: trenerką, mentorką, prelegentką, współorganizatorką konferencji edukacyjnych, edukatorem roku 2020. Więcej informacji o prowadzącej znajdziecie Państwo pod linkiem: https://dorotakujawa-weinke.pl/

Konferencja wpisuje się w podstawowe kierunki polityki oświatowej państwa na rok szkolny 2023/24 – doskonalenie kompetencji dyrektorów szkół i nauczycieli w zakresie warunków i sposobu oceniania wewnątrzszkolnego.

JAK SIĘ ZAPISAĆ?

Zapisy dla nauczycieli – za pośrednictwem formularza MSCDN: https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/biezacawiecej1/id/24278/o//w/Radom

Szczegółowych informacji udziela Jan Sobolewski doradca metodyczny, pedagog w MSCDN Wydział w Radomiu jan.sobolewski@mscdn.edu.pl

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Radomiu

ul. Kościuszki 5A; 26-600 Radom

Sekretariat
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
tel. 48 362 15 79; kom. 609 423 961 email: radom@mscdn.edu.pl

Stypendia
Maria Bakuła
tel. 508 802 705 email: maria.bakula@mscdn.edu.pl 

Konkursy przedmiotowe

Małgorzata Pudzianowska
malgorzata.pudzianowska@mscdn.edu.pl

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content