Konferencja 28.09.2022 – fotorelacja

Konferencja „Nowe zasady organizacji i udzielania pomocy psychologiczno – pedagogicznej w publicznych przedszkolach, szkołach i placówkach” – fotorelacja.

W odpowiedzi na zmiany w przepisach prawa oświatowego, ze szczególnym uwzględnieniem stanowiska pedagoga specjalnego, w dniu 28 września w radomskiej siedzibie Mazowieckiego Samorządowego Ośrodka Doskonalenia Nauczycieli odbyła się konferencja „Nowe zasady organizacji i udzielania pomocy psychologiczno – pedagogicznej w publicznych przedszkolach, szkołach i placówkach”.

Głównym prelegentem wydarzenia była Monika Wasiłek – Dróżdż – wizytator Kuratorium Oświaty, delegatury w Radomiu. W czasie wykładu przedstawiła i wyjaśniła zmiany prawne w zakresie organizacji i udzielania pomocy psychologiczno – pedagogicznej, kwalifikacje, zadania oraz propozycje działań, jakie może obejmować wsparcie udzielane przez pedagogów specjalnych. Podczas panelu dyskusyjnego, na liczne pytania z sali, wyczerpujących, konkretnych wskazówek i interpretacji przepisów, udzielała starszy wizytator Kuratorium Oświaty delegatury w Radomiu – pani Renata Otolińska.

W konferencji wzięła udział bardzo liczna grupa dyrektorów szkół i przedszkoli, pedagogów specjalnych oraz nauczycieli. Wszyscy wymienieni mieli niezwykłą okazję do rozwiania wątpliwości, jakie mogą nieść nowe przepisy w prawie oświatowym.

W związku z ogromnym zainteresowaniem tematem konferencji, MSCDN wydział w Radomiu, po raz kolejny organizuje wydarzenie w dniu

12 października 2022 r. bezpośredni link do zapisu: https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/biezacawiecej1/id/22162/o//w/Radom

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Radomiu

ul. Kościuszki 5A; 26-600 Radom

Sekretariat
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
tel. 48 362 15 79; kom. 609 423 961 email: radom@mscdn.edu.pl

Stypendia
Maria Bakuła
tel. 508 802 705 email: maria.bakula@mscdn.edu.pl 

Konkursy przedmiotowe

Małgorzata Pudzianowska
malgorzata.pudzianowska@mscdn.edu.pl

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content