Koncert we Vlogatorium z cyklu Radomskie na dywanie

Koncert: Radomskie na dywanie – Maciek Starnawski Trio

Z wielką przyjemnością zapraszamy na kolejny koncert z serii „Radomskie na dywanie”! Tym razem na scenie Vlogatorium MSCDN zabrzmią niezwykłe dźwięki w wykonaniu Maćka Starnawskiego i jego Trio, czyli Danielem Kapustką na perkusji oraz Maciejem Matysiakiem na basie.

Data i Czas:

📅 16 czerwca 2024 roku
🕕 Godzina: 18:00

Lokalizacja:

📍 Vlogatorium MSCDN, Kościuszki 5A

Przygotujcie się na wieczór pełen fantastycznych dźwięków, genialnych aranżacji i muzyki w wykonaniu artysty, który współpracował z takimi gwiazdami jak Michał Wiśniewski, Paulina Ignasiak, Wojciech Olszak, Marcin Nowakowski, Ania Szarmach, Kamil Barański, Jakub Molęda, Krzysztof Zalewski czy Skubas.

Transmisja na żywo:

Nie możecie być osobiście? Bez obaw! Po emocjonującym meczu Polska – Holandia w ramach Mistrzostw Europy, możecie odetchnąć przy muzyce Maćka Starnawskiego, zasiadając na kanapie przed telewizorem, komputerem, w ogródku przy odbiorniku i słuchać relacji na żywo! Koncert będzie transmitowany na antenie Radia Radom na częstotliwości 87,7 FM oraz na stronie internetowej radioradom.pl. Ponadto, możecie śledzić nasze fanpage i kanał na YouTube, gdzie również udostępnimy transmisję na żywo.

Rezerwacja miejsc:

Podobnie jak poprzednio, liczba miejsc jest ograniczona, dlatego nie zwlekajcie z rezerwacją wejściówek. Możecie to zrobić poprzez wiadomość prywatną na profilu Radomskie na dywanie oraz Radomska Giełda Winyli.

Zbiórka na rzecz Fundacji Familis:

W trakcie koncertu przeprowadzimy również zbiórkę na rzecz Fundacji Familis. Zbiórka na realizację zajęć rozwojowych dla dzieci i młodzieży przebywających w pieczy zastępczej. Ty też możesz wspomóc, numer konta: 5016001462174154124000001.

Partner Wydarzenia:

Partnerem Wydarzenia jest Samorząd Województwa Mazowieckiego, za co serdecznie dziękujemy za wsparcie przy organizacji tego wyjątkowego wydarzenia.

Do zobaczenia na „Radomskie na dywanie”!

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Radomiu

ul. Kościuszki 5A; 26-600 Radom

Sekretariat
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
tel. 48 362 15 79; kom. 609 423 961 email: radom@mscdn.edu.pl

Stypendia
Maria Bakuła
tel. 508 802 705 email: maria.bakula@mscdn.edu.pl 

Konkursy przedmiotowe

Małgorzata Pudzianowska
malgorzata.pudzianowska@mscdn.edu.pl

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content