Kibicuj Radomce z Klasą

Kibicuj Radomce z Klasą: Program MOYA RADOMKA RADOM dla Uczniów Szkół w Radomiu

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli w Radomiu jest zaszczycone ogłosić II edycję programu „Kibicuj Radomce z Klasą”, organizowanego przez klub MOYA RADOMKA RADOM. Celem programu jest propagowanie sportu i aktywnego trybu życia wśród młodzieży szkolnej w Radomiu. Zachęcamy uczniów oraz szkoły do wzięcia udziału w tej wyjątkowej inicjatywie, która zapewni nie tylko emocjonujące chwile na meczach Radomki, ale także atrakcyjne promocje i nagrody.

Miejsce Akcji

Program „Kibicuj Radomce z Klasą” odbędzie się na nowoczesnym obiekcie hali Radomskiego Centrum Sportu, zlokalizowanym przy ulicy Struga 63. To tam, w atmosferze sportowej rywalizacji i ekscytujących meczów, uczniowie będą mieli okazję wspierać swoją drużynę – MOYA Radomka Radom.

Promocje i Nagrody

Chcemy, aby uczestnictwo w wydarzeniach sportowych było dostępne dla jak największej liczby uczniów. Dlatego oferujemy bilety w promocyjnej cenie 5 zł dla maksymalnie 50 osób z jednej szkoły. To doskonała okazja, aby uczniowie mogli doświadczyć magii sportu na żywo bez obciążenia budżetu.

Ale to nie koniec! Szkoły, które w sezonie 2023/2024 zorganizują najwięcej grupowych wyjść na mecze Radomki, otrzymają od sponsora drużyny MOYA Radomka Radom bony towarowe o wartości 500 zł, które mogą zostać wykorzystane na cele edukacyjne i sportowe. Ponadto, szkoły te otrzymają 5% rabatu na zakupy w E.Leclerc przez cały rok 2024*, co stanowi dodatkową zachętę do udziału w programie.

Rezerwacja Biletów

Aby skorzystać z promocyjnych biletów, prosimy o zgłoszenia zapotrzebowania mailowo na adres: biuro@radomka.com lub telefonicznie pod numerem 66407437. Dla wygody uczestników, harmonogram meczy dostępny jest na stronie internetowej: www.radomka.com.

Doping z Logiem Lub Numerem Szkoly

Chcielibyśmy także zachęcić uczestników do głośnego dopingowania drużyny MOYA Radomka Radom podczas meczów. Uczniowie mogą przybyć na mecze z logo lub numerem swojej szkoły, co stworzy wspaniałą atmosferę i wsparcie dla naszych zawodników.

Zarząd Radomka SA jest przekonany, że program „Kibicuj Radomce z Klasą” przyczyni się do promocji sportu wśród młodzieży i umożliwi im wyjątkowe przeżycia podczas meczów. To także okazja dla szkół na zdobycie cennych nagród i zacieśnienie więzi społeczności szkolnej poprzez wspólne kibicowanie.

Dziękujemy za wsparcie i liczymy na waszą obecność na meczach MOYA Radomka Radom!

Ze sportowym pozdrowieniem,

Zarząd Radomka SA

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Radomiu

ul. Kościuszki 5A; 26-600 Radom

Sekretariat
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
tel. 48 362 15 79; kom. 609 423 961 email: radom@mscdn.edu.pl

Stypendia
Maria Bakuła
tel. 508 802 705 email: maria.bakula@mscdn.edu.pl 

Konkursy przedmiotowe

Małgorzata Pudzianowska
malgorzata.pudzianowska@mscdn.edu.pl

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content