Interdyscyplinarna sieć współpracy dla nauczycieli

Szanowni Państwo,

z ogromną przyjemnością pragniemy Was serdecznie zaprosić do udziału w działaniach prowadzonych w ramach innowacyjnej sieci edukacyjnej o charakterze interdyscyplinarnym! Partnerem przedsięwzięcia jest Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu. Naszym celem jest stworzenie platformy, która umożliwi wykorzystanie bogactwa zasobów muzeum
w procesie edukacji, aby inspirować i rozwijać zainteresowania uczniów.

Dlaczego warto dołączyć do naszej sieci?

  1. Współpraca z nami pozwoli Wam na funkcjonalne wykorzystanie zasobów muzealnych oraz zainspiruje Was do działań z uczniami poza murami szkoły.
  2. Nasza sieć oferuje zindywidualizowane podejście, kierując konkretne zajęcia do różnych grup przedmiotowych. Niezależnie od tego, czy nauczacie sztuki, historii czy nauk przyrodniczych lub edukacji wczesnoszkolnej, znajdziecie u nas inspiracje
    i materiały edukacyjne dostosowane do Waszych potrzeb.
  3. Współpraca z Muzeum nie tylko urozmaici Wasze zajęcia, ale również przyczyni się do rozwoju Waszych umiejętności pedagogicznych. Oferujemy szkolenia, warsztaty i materiały dydaktyczne, które pomogą Wam w pełnym wykorzystaniu potencjału edukacyjnego muzealnych zasobów.
  4. Dołączając do naszej sieci, zyskacie możliwość wymiany doświadczeń, pomysłów i inspiracji z innymi nauczycielami. Razem możemy budować silną społeczność, wspierającą się nawzajem w doskonaleniu praktyk dydaktycznych!

Rozpoczynamy naszą współpracę od organizacji spotkania informacyjnego, na którym przedstawimy dokładniejszy plan działania. Podczas konferencji zostanie przedstawiona druga część unikatowej monografii „Dzieje Radomia. Tom II. 1795 – 1915” autorstwa Panów: Krzysztofa Latawca i Sebastiana Piątkowskiego. Uczestnicy otrzymają egzemplarz monografii, aby móc skutecznie wykorzystać elementy edukacji regionalnej na swoich lekcjach!

 Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych nauczycieli do udziału.

Data spotkania inaugurującego: 7 lutego 2024 r. godz. 12.00

Miejsce: MSCDN Wydział w Radomiu, ul. Tadeusza Kościuszki 5a, sala konferencyjna

Link do zapisów:

https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/biezacawiecej1/id/25124/o//w/Radom

Mamy nadzieję, że dołączycie do naszej sieci, aby razem tworzyć innowacyjne i pełne pasji lekcje. Czekamy na Wasze zaangażowanie i wspólną podróż przez fascynujący świat edukacji z Muzeum im. Jacka Malczewskiego w Radomiu.

Kontakt:

Maria Trzos – konsultantka MSCDN Wydział w Radomiu ds. edukacji historycznej i społecznej

maria.trzos@mscdn.edu.pl

Emilia Szwarc – konsultantka MSCDN Wydział w Radomiu ds. edukacji humanistycznej

emilia.szwarc@mscdn.edu.pl

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Radomiu

ul. Kościuszki 5A; 26-600 Radom

Sekretariat
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
tel. 48 362 15 79; kom. 609 423 961 email: radom@mscdn.edu.pl

Stypendia
Maria Bakuła
tel. 508 802 705 email: maria.bakula@mscdn.edu.pl 

Konkursy przedmiotowe

Małgorzata Pudzianowska
malgorzata.pudzianowska@mscdn.edu.pl

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content