Informatyka praktycznie sieć współpracy i samokształcenia

Zapraszamy Cię do dołączenia do sieci współpracy i samokształcenia nauczycieli przedmiotu informatyka, tj. „Informatyka praktycznie” – sieć współpracy i samokształcenia nauczycieli informatyki.

Chcesz wzbogacić swój warsztat pracy, zwiększyć efektywność nauczania i atrakcyjność prowadzonych zajęć? Zainspirować się nowymi pomysłami do wykorzystania podczas zajęć, a może interesuje Cię w jaki sposób podnieść poziom zadowolenia z własnej pracy. Myślisz o innowacjach w nauczaniu informatyki? Szukasz skutecznych narzędzi do wykorzystania podczas prowadzenia zajęć informatyki? Jeśli jesteś nauczycielem z pasją i chcesz dzielić się z innymi swoim doświadczeniem w nauczaniu przedmiotu informatyki to jest to miejsce dla Ciebie. W ramach naszej sieci, oferujemy również metodyczne i merytoryczne wsparcie uczestnikom. Efekty prac będą gromadzone w platformie e-learningowej do wykorzystania w dowolnym czasie.

Korzyści: gotowe materiały i pomysły na praktyczne ćwiczenia do wykorzystania na lekcji, wsparcie doświadczonych nauczycieli, zaświadczenie ukończenia takiej formy doskonalenia zawodowego.

Zapisów można dokonywać do 28.02.2023 pod poniższym linkiem: https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/zgloszenie/id/23191/o//w/Radom

Szczegółowych informacji udziela Paweł Wach pawel.wach@mscdn.edu.pl

Do zobaczenia!

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Radomiu

ul. Kościuszki 5A; 26-600 Radom

Sekretariat
czynne od poniedziałku do piątku w godz. 8.00 – 16.00
tel. 48 362 15 79; kom. 609 423 961 email: radom@mscdn.edu.pl

Stypendia
Maria Bakuła
tel. 508 802 705 email: maria.bakula@mscdn.edu.pl 

Konkursy przedmiotowe

Małgorzata Pudzianowska
malgorzata.pudzianowska@mscdn.edu.pl

 

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content