OSTATNIE WOLNE MIEJSCA!! – Gry i zabawy językowe rozwijające umiejętności komunikacyjne dziecka – stymulowanie rozwoju funkcji słuchowych

Mazowieckie Samorządowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli Wydział w Siedlcach serdecznie zaprasza nauczycieli wychowania przedszkolnego na warsztaty metodyczne, w czasie których zostaną omówione zabawy i ćwiczenia doskonalące percepcję słuchową.

Percepcja słuchowa to zdolność do odbioru dźwięków- ich rozpoznawania, różnicowania oraz interpretowania przez odniesienie do poprzednich doświadczeń. Deficyt percepcji słuchowej może utrudniać nabywanie ważnych umiejętności – czytania, pisania, mowy – jej rozumienia i poprawnego artykułowania dźwięków. Aby zminimalizować ryzyko wystąpienia trudności w tym zakresie, warto ćwiczyć z dzieckiem.

Szkolenie odbędzie się 11 lutego 2022 r. w godzinach 9:00-13:45 (stacjonarnie w budynku MSCDN Wydział w Siedlcach, ul. Asłanowicza 2).

Koszt szkolenia: 70 zł, dla nauczycieli szkół z porozumieniem forma bezpłatna.

Formularz zgłoszeniowy

Uczestnicy otrzymają zaświadczenie uczestnictwa.

Szczegółowych informacji udziela Beata Bentkowska, e-mail: beata.bentkowska@mscdn.edu.pl

Mazowieckie Samorządowe
Centrum Doskonalenia Nauczycieli
Wydział w Siedlcach

ul. M. Asłanowicza 2, 08-110 Siedlce
tel. 25 63 267 47, kom.: 691 922 934
fax 25 63 393 20
e-mail: siedlce@mscdn.edu.pl

Serwis wykorzystuje pliki cookies na warunkach określonych w Informacji o prywatności. Korzystając z serwisu akceptują państwo te warunki.

Skip to content